Ali kupujete knjige?

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 15. Maj. 2010 12:13

Ljubim knjige. Nikoli jih nisem kupovala, ker sem raje preživela cele popoldneve v knjižnici, pa še relativno drage so.
Zadnje leto pa sem jih kupila okrog 10, žepnice seveda. Take, za katere sem vedela, da so mi všeč.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 25. Avg. 2010 19:37

Ne kupujem, kar pa ne pomeni, da ne berem rada. :)
Sama si še nisem kupila knjige. Ko želim kakšno prebrat, grem po hitrem postopku v knjižnico. Če je pa knjiga med bolj iskanimi, si jo pa ponavadi prej rezerviram.
Uporabniški avatar
Danni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Danni » 30. Avg. 2010 16:40

Večinoma si vse knjige sposodim v mestni knjižnici, kar rabim za fax, v knjižnici na faxu. Tiste knjige, ki so mi pa zares všeč ali pa tiste "večne" pa kupim. Čeprav moram reči, da nimam v lasti več kot 40 knjig, žal, ampak to je predvsem odvisno od financ :(
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 05. Sep. 2010 14:45

Tale stran je huda za angleške knjige, prejšn teden sm naročila prvo knjigo :D :

www.bookdepository.co.uk

Precej cenejš k v Konzorciju, brez poštnine, pa eno po eno si lahko naročaš pa bo vseen brez poštnine..Kako jim rata??
Uporabniški avatar
Phalaenopsis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 8. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Phalaenopsis » 06. Jan. 2011 20:53

Včasih kupim, v knjižnice pa bolj kar se tiče dela zahajam :)
Uporabniški avatar
Goth.princess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Goth.princess » 28. Jan. 2011 15:37

kupujem - vendar ne preveč. raje si grem izposoditi v knjižnico... ko jo preberem pa vrnem,.. je najbolj priročno, da se ti ne nabira prah na njih. :D
Selvedin&Mihaela
Uporabniški avatar
Elinoir
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 12. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Elinoir » 12. Feb. 2012 20:13

Kupim knjigo, in potem jokam za vsemi tistimi evri, potem se pa nekak potolažim, ker si nekaj časa ne kupujem bedarij. Si pa zdaj res že kakšno leto nisem kupila nobene, pa najbrž ne zato ker itak ni denarja, ampak če bi me kakšna res pritegnila, bi jo. Kuharsko rabim, tako da evo, bo zopet nakup. :!:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 12. Feb. 2012 20:22

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 13. Feb. 2012 12:20

jaz jih z neta dol povlečem. sem zabredla v precej čudne vode glede knjig tko da se v knjižnici imajo malo reči ki jih berem. ok če odštejem kakšne neumne ljubezenske romane tipa shopaholic... to imajo, sam mi že tako paše bolj dol vlečt, kot hodit tja.
Uporabniški avatar
Elinoir
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 12. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Elinoir » 13. Feb. 2012 18:03

sirova štručka napisal/-a:pa zakaj pri vseh receptih na internetu rabiš kuharsko knjigo?


ha, hvala, sploh se nisem domisla. mogoče zarad občutka, da če maš knjigo pol pa nekej bo iz tebe. Nene, se bom res rajš spravla na kulinarika.net !
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Apr. 2012 12:37

Akcija na bookdepository.co.uk :wtg:
Slika
(velja do 14.5.)

sirova štručka napisal/-a:pa zakaj pri vseh receptih na internetu rabiš kuharsko knjigo?
Ha, jz sem pa lih pred kratkim svojo prvo (zna bit, da še dolgo ne bo naslednje) "kuharco" kupila - ker je posebna :D (meni zelo priljubljena pisateljica jo izdala)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Apr. 2012 16:37

Sej se velik stvari da dobit na netu, ampak ful boljši občutek je imet neki tiskanega v rokah..Jaz sem si jih danes nabrala par zastonj pred KOŽ :D drugače pa pred kratkim kupila knjigo "Let the right one in" <3 :hearts:
It was forever..but it didnt last long..
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 28. Avg. 2012 14:30

Jaz si tudi veliko knjig sposodim v knjižnici, recimo prej preverim preko cobissa, če je kakšna specifična, ki mi jo kdo priporoči, da ne hodim zastonj.
Kupujem pa rada knjige za rojstni dan, če vem, da ima nekdo neke hobije, zanimanja ali se s čim takih ukvarja in ulovim kakšno dobro knjigo na to temo. Pa so bli ful dobri odzivi.
Žepnice so čist fajn knjige v zbirki pa normalna cena knjige je, tko, da ni spet tak strošek.
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 07. Okt. 2012 18:51

ogromno,....mam že vsaj 2 ogromni škatli,..še bolj sem vesela če ji dobim za darilo.
knjige ostanejo,....jaz sm taka da jih loh 10x preberem. zao mi ni škoda dat, bodo šle z mano vedno
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Okt. 2012 18:59

Knjigo kupim res redko, pa še to samo žepne. Jih pa zato moja mami toliko, da jih je natlačila že v vse sobe in potem sama res nimam potrebe. Dejansko si jih raje sposodim in vrnem, kot pa da imam predale polne knjig :D
The world is as you are.

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov