Testenine

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 23. Jan. 2009 17:12

Mmmm, jst s sposobna tud pr pašti rekorde tolčt :D
Ponavad si jih midva skuhava tko okrog pol kile, vedno rečeva, da "bo mal še za kužiko", haha :lol:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Jan. 2009 17:16

Aloha napisal/-a:Kadar me je hraniu moj dečko (testenine freak) so ble omakce tunine, gobove, zelenjaune, kadar se hranim sama, so marmeladne :P (od nekdaj najbolj oboževana "omaka").


Marmeladne?? Kak pa to zgleda? mal nepredstavljiva kombinacija se mi zdi.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 23. Jan. 2009 17:21

Ja, kako neki, testenine in marmelada pač.

Glede na to, da ne gre za kšne nasprotujoče si okuse, ne vem, kaj je tle tok zlo nepredstauljiuga. Še noben ni reku, da je zadeva zanč.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
*roxy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roxy* » 23. Jan. 2009 18:35

marmeladne?!? bomo probal :)
pa lazanje?! js jih obožujem.

priporočam omako za riž ali testenine...
manjši košček puranjega mesa prepražiš na olju in poliješ s pripravljeno omakico unclebens(sladkokisla),po želji dodaš začimbe.čist na izi pa dobr za spremembo.lahko zraven kakšno solatko iz kalčkov in zmagaš!pa še tko kalorično ni.
dober tek(haha)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 23. Jan. 2009 23:26

Men so pa najbolši njoki, drugač pa tut makaroni v golažu so mi dobri, makaronflajš je pa že stalnica. Al pa tista varianta s tuno. To je takrt k se nm pač ne da kuhat.
Drugač mi je ful dobr jest makarone, ko jim dodaš mleko in sladkor. Al pa s popraženimi drobtinami in sladkorjem.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 23. Jan. 2009 23:35

Meni so tudi njoki ful dobri, ampak se trudim ne jest preveč testenin. Ko pa jih jem jih jem samo s paradižnikom, včasih dam še tuno not in so prau super. Včasih nardim tudi z riževo smetano za kuhanje ampak to zeloo malokrat.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 24. Jan. 2009 0:32

Jaz pa ne jem testenin. :nein:

(Mogoče 1krat na mesec če res ni nič pametnejšega za jest ali če slučajno kje ostanem na kosilu, da se ravno ne zmišljujem kaj bom jedla... pa še to v zelo majhnih količinah.)

Edino njoke mam še kar rada; v kaki smetanovi, tunini ali gobovi omaki.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 24. Jan. 2009 9:31

Mimi_M napisal/-a:Mmmm, jst s sposobna tud pr pašti rekorde tolčt :D
Ponavad si jih midva skuhava tko okrog pol kile, vedno rečeva, da "bo mal še za kužiko", haha :lol:


Uf, pa sm misnla, da jih jst velik pojem :D Jst jih skuham za oba skupi največ 250g, pa mam filing, kok sm se nažrla :D

Drugač sm pa včasih delala res dobr makaronflajš, dokler nism ukinla govejga mesa. Ampak loh povem recept za ostale.

Na olju sm popražla kr velik čebule, dodala faširano goveje meso (jst sm ga dajala čist mal, po 5 dag za 2 osebi), pol sm pa nasula not ful mlete rdeče paprike, paradižnikovo mezgo, česn v prahu, sol in vegeto al pa pol goveje kocke in sm spražla, na konc sm pa za zgostitev dodala pol šalčke vode+žličko moke.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 24. Jan. 2009 9:47

Jaz mam testenine ful rada sam zadnje čase se jih mal izogibam.

1. Najhitrejše pripravljene: Vzameš špagete al pa raviole, skuhaš, daš gor pesto in pomešaš, naribaš še malo parmezana in to je to :D

2. Najljubše: Vzameš eno čebulo jo narežeš in prepražiš na olivnem olju, dodaš na kocke narezane piščančje prsi, potem dodaš eno konzervo al pa dve pelatov pa pol šalčke vode. Dodaš po eno žličko rožmarina, žajblja in timijana, posoliš po okusu. Lahko dodaš pol pekočga čilija, jaz ga ponavadi nimam in dam rdečo pekočo papriko. Pol pa to cmariš brez pokrovke in na mejhnem olju 45 minut. Mnjask.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 24. Jan. 2009 10:33

Jst jih tud z raznimi mesnimi omakami ne maram več... to mi je čist brezveze;
so mi ful bolj okusne kakšne posebne omakce, bolj na sir varianta, pa svežimi paradižniki, tuno, lososom, smetancami, mljask! Zmaga pa še vedno gorgonzola (vedno s kislo smetano) alpa carbonara.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 24. Jan. 2009 17:17

Glede marmelade se mi ne zdi nič čudnega, sam pašto moreš sladkat. Moji sošolci so jo delali z NUTELLO!
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 24. Jan. 2009 17:20

Aja, "nov" recept od včeraj:

Shuhamo pašto. Na žlici olivnega olja pečemo na koščke narezan pršut, ko se podela, dodamo smetano za kuhanje, dobr stopimo, in začinimo s poprom, baziliko in origanom po želji.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Jan. 2009 17:22

Tole sem pa prav lačna ratala ob tvojem receptu :)
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 24. Jan. 2009 17:35

a_pikica_a napisal/-a:Glede marmelade se mi ne zdi nič čudnega, sam pašto moreš sladkat. Moji sošolci so jo delali z NUTELLO!


ja, moji sošolci tud to jejo :D ...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 24. Jan. 2009 21:53

Jaz si kupim mleto meso in iz njega naredim omako (olje, čebula, česen, sol, paradižnik), nato si skuham makarone ali špagete in dodam omako. Preprosto in dobro.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov