Restavracije na študentske bone

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 04. Okt. 2009 15:52

aha ok, hvala :D Saj se mi je zdelo, da bo tako

Em, a potem ko pridem v restavracijo kar sami vprašajo za bon, ali jim moram kaj rečt, ali samo pokažem bon, kako to gre? In imajo prav posebne jedilnike za tiste, ki jejo na bone ali naročiš karkoli iz jedilnika (da je pač glavna jed + dva hoda + 2 dcl vode ali brezalkoholne pijače)?
There are no shortcuts to any place worth going.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Okt. 2009 15:58

Večinoma imajo za študente posebne menije in tudi vse napisano na njih, kaj dobiš za ceno bona.

Ponavadi kar vprašajo, če bosta na bone; če ne moreš pa sama rečt, da ne vtipkajo napačen račun (skupaj z naročilom morajo vedeti, da boš na bone), pa včasih že na začetku moraš pokazati štud. izkaznico/indeks, včasih pa šele ob "plačilu" z bonom.

Js ponavadi dam kar študentsko in bon na mizo in je pač tam medtem ko jem :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 04. Okt. 2009 16:43

Ok, bom jaz to kr na mizo dala takoj :D

In kot sem prebrala, jih lahko kupim toliko, kot je delovnih dni..torej za oktober je to 22. Vendar če grem jutri kupit, jih lahko vseeno kupim 22 (kljub temu, da jih je do konca meseca le še 20)? Lahko z njimi jem tudi ob sobotah, če npr. ostanem v Ljubljani pa mi kakšen bon ostane?
There are no shortcuts to any place worth going.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 04. Okt. 2009 16:47

ja lahko jih tudi zadnji dan v mescu kupis za cel mesec nazaj. in ja, lahko jes tudi ob sobotah, lahko jes kadarkoli v odpiralnem casu restavracije, razen ce imajo posebej dolocen cas izdaje kosil ;)
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 04. Okt. 2009 16:52

^^ Ok, hvala, nočem priti čisto neinformirana tja :D

Je katera že jedla v Ajdovem zrnu, kako je kaj tam?

EDIT: Pozabila sem vprašati, kako je v samopostrežnih..prideš in si naložiš kolikor hočeš in kar hočeš za en bon ali imajo tudi ločeno?
There are no shortcuts to any place worth going.
00ally00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 24. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 00ally00 » 05. Okt. 2009 7:33

aderyn napisal/-a:EDIT: Pozabila sem vprašati, kako je v samopostrežnih..prideš in si naložiš kolikor hočeš in kar hočeš za en bon ali imajo tudi ločeno?


V Maxiju je tko, da ti pripada juha, glavna jed, solata in sladica/sadje/pijača. Na izbiro imaš vse, kar pač imajo ta dan v ponudbi. Včasih niso gledal na to kok si daš solate in priloge, zdej pa majo barvno slikco do kje lahk napolniš solato (men je prov smešno) nad prilogami pa prov seznam kok npr. njokov si loh vzmameš. :) Sam sej je prav, da je tko, prej so si vsi tok te solate al pa krompirja nabasal pol se pa sam vrača. Itak pa dobiš količinsko čist dost (še preveč) hrane.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 08. Okt. 2009 11:16

Za okolico Kardeljeve sem že slišala, da se dobro je v Šumiju, Tartufu, Piramidi in Morskem mestu. Mogoče še kje? Pomembno se mi zdi, da ni neke ful gužve, kr me to odvrne, pač hočem se v miru najest tud kdaj ko ne bom mela s kom it in bom šla pač sama. :wink: Šumi se mi zdi dost nagužvan ... :? Še kakšni predlogi za ta predel?
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 08. Okt. 2009 12:39

lih sm nazaj iz sumija... sla sem sama. bila je gneca, ampak sem sla sedeti tja, ker je ona sama okrogla mizica... vidim, da tja tudi hodijo sedeti, ker drugje ni placa...

meni se zdi lepa menza DESETKA - EF LJ! :cool:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 08. Okt. 2009 14:57

Jaz sem pa do zdaj slišala ful pozitivnih mnenj za Don Felipe in Joe Penas, ampak kljub temu, da nista ravno blizu, bom sigurno šla kdaj jest tja. :) Sicer pa bom verjetno hodila kar v te v okolici, da ne bom zapravljala časa po nepotrebnem in pa kdaj v center, v Novi Šanghaj ali kaj podobnega. :wink:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 09. Okt. 2009 19:47

Jst vegetarijancem ne priporočam Maxi restavracije, ker očitno ne vedo, da je tuna tudi žival :D
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 09. Okt. 2009 20:56

*Gaja* napisal/-a:Za okolico Kardeljeve sem že slišala, da se dobro je v Šumiju, Tartufu, Piramidi in Morskem mestu. Mogoče še kje?

To je u bistvu vse kar je v okolici Kardeljeve in res ne vem kje si našla optimista, ki je to vse pohvalil.

V Šumiju ne jem ker notri smrdi za popizdit. Resno. Še v predavalnice nam smrdi po hrani, notri je pa sploh obup. Mogoče kdaj kašno pico, da jo s sabo vzamem ali pa zunaj pojem.
Morsko mesto isto. Prezračevanje jim je zadnja briga, hrana pa tudi ni nekaj posebnega, ful je premal prostora.
Piramida ima iste bone kot Šumi, hrana je meni osebno sicer boljša, manj folka, čeprav ven še vedno prideš prepražen :?
V Tartufu je meni uredu. Ni neki ful izbire, včasih je ful gužve, ampak hrana je pa OK.

Je pa še na Ekonomski fakulteti Tvojih 5 min, ki je ok, če imaš kdaj 20 min frej pa na hitro poješ topel sendvič in nekaj poleg. :wink:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
RoNcoLiNo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 30. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a RoNcoLiNo » 09. Okt. 2009 21:07

Jaz sem sicer še dijakinja,ampak brat pa ne more prehvaliti Monsa...
Trmasti vztrajajo. Še bolj trmasti zmagujemo...
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 10. Okt. 2009 7:53

gemini napisal/-a:
*Gaja* napisal/-a:Za okolico Kardeljeve sem že slišala, da se dobro je v Šumiju, Tartufu, Piramidi in Morskem mestu. Mogoče še kje?

To je u bistvu vse kar je v okolici Kardeljeve in res ne vem kje si našla optimista, ki je to vse pohvalil.

V Šumiju ne jem ker notri smrdi za popizdit. Resno. Še v predavalnice nam smrdi po hrani, notri je pa sploh obup. Mogoče kdaj kašno pico, da jo s sabo vzamem ali pa zunaj pojem.
Morsko mesto isto. Prezračevanje jim je zadnja briga, hrana pa tudi ni nekaj posebnega, ful je premal prostora.
Piramida ima iste bone kot Šumi, hrana je meni osebno sicer boljša, manj folka, čeprav ven še vedno prideš prepražen :?
V Tartufu je meni uredu. Ni neki ful izbire, včasih je ful gužve, ampak hrana je pa OK.

Je pa še na Ekonomski fakulteti Tvojih 5 min, ki je ok, če imaš kdaj 20 min frej pa na hitro poješ topel sendvič in nekaj poleg. :wink:

Ni vseh teh eden pohvalil ampak mi je vsak rekel eno izmed teh. :D Drgač pa sem tam doma, zato sem omenila vse te na Kardeljevi oz. v bližini. Kje pa je Tvojih 5 min ko greš v stavbo ef? Da ne bom iskala tega in prej prečesala vse predavalnice kot pa menzo. :D
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 10. Okt. 2009 8:41

ta teden sem začela jest na bone in sta mi samo 2 restavraciji ustrezali - interspar citypark in tvojih 5 minut na EF , bla pa sm še v desetki na ef, pa v tajski (bangkog street) , na desetki čiiist neokusna hrana , v tajski pa na višino cene bona , glih ni nevem kaj , čeprav je samopostrežni bife in sistem All you can eat ... :lol:
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 10. Okt. 2009 8:41

ta teden sem začela jest na bone in sta mi samo 2 restavraciji ustrezali - interspar citypark in tvojih 5 minut na EF , bla pa sm še v desetki na ef, pa v tajski (bangkog street) , na desetki čiiist neokusna hrana , v tajski pa na višino cene bona , glih ni nevem kaj , čeprav je samopostrežni bife in sistem All you can eat ... :lol:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov