Klepetalnica

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Nov. 2014 20:19

haha mene v bistvu bolj ali manj skrbi samo varnost, predvsem na cesti. ne vem kak je s temi videi na youtubu, al je namerno tako nareto, da so vse te bedarije in nesreče na cestah iz rusije, ali pa so res tako slabi in nevarni vozniki.
in pa tud tisto ''nikamor ne hodi sama'' je malo zastrašujoče
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Nov. 2014 20:44

Pač meni je lepo povedala, v Rusiji je večina folka ki dela v gradbeništvu ali tisto res shitty jobs, ljudje iz bivših sovjetskih republik, afganistanci....

Jaz nisem človek ki reče, da so vsi taki...samo ja, mi je rekla da je veliko pizdarij.

Zato so vedno imele kolega ki jih je pospremil če so šle kam, in seveda niso hodile sredi noči nekje same.

Sicer glede na varnosti na cesti mi je lepo povedala, da je razlog zakaj morajo imeti kamere v avtih, vozijo kot norci :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
marija.povse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 24. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marija.povse » 27. Nov. 2014 9:38

Led Zeppelin napisal/-a:Sicer glede na varnosti na cesti mi je lepo povedala, da je razlog zakaj morajo imeti kamere v avtih, vozijo kot norci :D.


To mi je tudi brat pripovedoval.... drugač pa je res, da punce, še posebej tujke, niso tam preveč varne...
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Feb. 2015 12:45

Podiplomski študij ekonomije - kam bi se lahko vpisala po zaključenem magisteriju na naravoslovni smeri? Pa da je vse skupaj čim bolj uporabniku prijazno.
Kaka je razlika med izrednim študije in študijem ob delu?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Vivalavida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Vivalavida » 27. Avg. 2015 12:08

Pozdravljene!
Če katero zanima dodatno delo, direktna prodaja - Banex. Več na www.banex.si
Pa lep pozdrav! :)
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 17. Dec. 2015 22:05

Kako na lep način dam odpoved (študentsko delo), kjer je urnik narejen za cel december in ne želim več delati iz osebnih razlogov (negativno delavno okolje)? Šef pa je dosegljiv samo po telefonu ali mejlu, v poslovalnici oziroma tam kjer jaz delam ga ponavadi ni. A študentski servis zagotavlja, da mi bo delodajalec plačal narejene ure?
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 17. Dec. 2015 23:00

Spet nek pikzigmar, joj ste bogi dragi študentje da se vas tako jaha da boste na koncu "dneva" delavci z pridnim kimanjem in če boste lepo kimali boste prilezli do nekje največ 1400 neto ...

Šef se ne javi joj problem pa dajmo še kak teden delat :roll:, za začetek preberi pogodbo kako je sestavljena odpovedni rok ali kako to imate, potem če se šef ne javi sporočiš nadrejenemu in on mu bo že sporočil/mu je dolžan, zaključiš delo v tistem roku narediš povzetek delovnih ur in gotovo. V ustavi si ti 2 koraka pred šefom tako da če pa ni plače pa ti naj da stric za odvetnika, če je vse po pogodbi boš dobila in končana zgodba.

Mislim kaki neumni problemi kako končati delo... Se vidi so vas lepo žigosal v fakulteti dragi študentje... šefa se je treba bati, pa ga prositi še za odpoved da bo gospod celo plačo dal, pa na veliko kimati z glavo. Podn resnično podn, potem pa maš take "bedne" osebke kot je marija nana in naprej.
Škoda res kako se vam pere glave in dela ekonomske sužnje na malo "višjih" položajih.

No malo sem šel off the road, ampak mi je res podn ko vidim da eni še za odpoved klečeplaste. :/
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Dec. 2015 23:32

Če je res tako negativno, ga pokliči/napiši mail in mu povej, da ne boš več delala iz tega in tega razloga. Še prej idi na delovno mesto in si poslikaj urnik-sploh, če ste se podpisovale.
Plačati ti bo mogel.
Kolikor jaz vem, je MarijaNana res dobra na svojem področju in ima kaj za pokazati. Za razliko od enih.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Dec. 2015 8:28

Sicer se strinjam z nekimi napisanimi točkami Capo, ampak vidim da imaš ti prav nek kompleks proti študiji in visoki izobrazbi :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 23. Jan. 2016 20:39

**
Zadnjič spremenil *inkica*, dne 02. Feb. 2016 22:17, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jan. 2016 20:56

Mislim da bo lažje, če prepišeš celoten stavek kjer je kratica uporabljena :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 23. Jan. 2016 21:13

Recimo ta dva.
The matrix of OA cartilage with fibrillation usually had numerous clusters, and the cartilage stained deeply with SO to the area immediately below fibrillation. Such vigorous cell proliferation as was seen...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 22. Jun. 2016 14:01

Kakšnega mnenja ste o potetoviranih ali/in popirsanih zdravnikih?
Bi vas motilo, odvrnilo, bi izgubili zaupanje, dvomili vanj/-o?

Opažam, da je vse bolj popularno, da ima oseba vsaj en tatu ali pirsing, generacije tečejo naprej, torej lahko sklepamo, da bo čez kakih 100 let to že standard in se bodo predsodki zmanjšali?
Vglavnem zanima me predvsem vaše mnenje in če bi se odločili za takšnega zdravnika oz. pri katerih specializacijah bi vam bilo dopustno in koliko tatujev, pirsigov bi še tolerirali ?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jun. 2016 14:28

Nope, boli me k***c.

Svet se spreminja, in naša generacija prinaša spet nove spremembe.

Vsak drugi je že potetoviran, to ni več tabu.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 22. Jun. 2016 14:47

Mene ne bi motilo. Zaradi njegovega tatuja niso njegova kompetenca in sposobnosti nič zmanjšane. Tako da dokler ve kaj dela in je dober zdravnik, mi je vseeno kakšen stil ima :)

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov