V kom je problem?Jaz ali on?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 21. Dec. 2010 11:32

barbie_girl_85 napisal/-a:Definiraj "truditi se" :D


hahaha...pa gremo še v definicije :D npr. nikoli ni pustil, da grem sama domov, vedno me je pospremil kamorkoli sm šla, ko mi je kdo težil me je vedno branil, nonstop me je sprašval če mi je ql, kam bi rada šla, kaj bi rada delala,...ok. komplimente pustimo na strani...polj dajal mi je vse možne vip vstopnice in zastonj drinke po vseh klubih da sva lahko s kolegico uživale, da ne govorim o količinah zastonj drinkov u njegovem baru:) kolegom me je vedno predstvljal, čeprav to sta lahko dve varianti zakaj:) itd....pa na vsak način me je prepričeval da ostanem. to bi bla neka okvirna definicija:)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 21. Dec. 2010 11:43

Spoznala pa sva se u baru kjer on dela. Po koncu njegovega dela sva se dobila v klubu kjer sva plesala in flirtala konstantno. Potem sva se poljubila in enostavno nisva mogla zdržat da se ne bi dala dol.................no potem sva se še zabavala v eni diskoteki, pospremil me je domov, se poslovila in šla vsak po svoje. Omenil je da mu je bil všeč sex


za 2 dni in sem se vrnila nazaj v isto mesto. Bil je zelo presenečen ko me je videl in hkrati tudi vesel. To noč sva spet bila skupaj, potem me je odpeljal domov in sem pri njem prespala. Drug dan me je pospremil v apartma in vsak je šel po svoje.


Zmenila sva se da ga počakam v drugem baru. Po dolgem čakanju se je prikazal in rekel da se dobiva zunaj. Pridem ven in ni ga več čeprav je vedel da se zadnjič vidiva.


Iz tvojega prvega posta sem razbrala sledeče:
- prvič si visela v baru, kjer je delal (to ni nek trud z njegove strani, on dela, ti ga čakaš), bila skupaj čez noč, zjutraj te je pospremil domov
- drugič sta se videla 2 dni kasneje, ti si prišla nazaj do njega, on presenečen, sta skupaj čez noč, tokrat te CELO pelje k sebi domov (ne seksata na vc-ju lokala al kjerkoli pač), zjutraj te pospremi v apartma
- po dveh nočeh s tabo ti tretjič zahinavi in te pusti čakati.

Zato vprašam, kje si videla trud (no, glede na to, da je bila noč, si najverjetneje bolj malo videla :D ) Pa tud prijateljev, nekih kosil, izletov, druženja ipd nisi omenjala :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 21. Dec. 2010 11:53

^^ahh, barbie, no, čist ji boš pokvarila prov lep spomin. :D

mateja, ti pa tud raje odnehi z vprašanji o tem kar je že mimo, spremenila ne boš ničesar, ne išči nekih odgovorov in nevemčesaše; mela si se lepo, to je to, gremo novim zmagam naproti. :D
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 21. Dec. 2010 12:00

purple_rain napisal/-a:^^ahh, barbie, no, čist ji boš pokvarila prov lep spomin. :D

mateja, ti pa tud raje odnehi z vprašanji o tem kar je že mimo, spremenila ne boš ničesar, ne išči nekih odgovorov in nevemčesaše; mela si se lepo, to je to, gremo novim zmagam naproti. :D


Purple rain...u bistvu jih ne iščem več...očitno sm rabla enih par nepristranskih mnenj da se spravim k sebi :o Sm že dala zgodbo mimo.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 21. Dec. 2010 15:43

mateja zame ni kvantiteta pogoj za "lahkost". zame je lahka tista punca, ki se da dol z neznancem na scenarij kot si ga imela ti (dopust, kelnar, f**.). pa ni to obsojanje. meni je baš vseeno. jaz dam kapo dol za babe, ki jim je zgolj fizična privlačnost, dve lepi besedi in tri rudne pijače dovolj za sex v tujini z enim kelnarjem, ki jih nategne po 5 na teden. če si se počila z njim takoj, se pač si. ohrani lepe spomine (če jih lahko, glede na to, da si krvavela, dvomim da si ravno uživala).
ampak neko jokcanje po forumu češ kaj se on gre, je pa tu mač.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 21. Dec. 2010 16:25

mateja napisal/-a:Dala sem mu svoj fb toda me ni dodal zato sem jaz njega. Noče mi niti odgovarjat al karkoli. zakaj sm se mu tolko zamerila? je razlog ta da se mu je šlo sam za sex, al da mu ni bil všeč sex al pa jaz?


razlog je najbrž ta, da je šlo samo za seks. skupaj sta bla dve noči in sedaj se mu pač ne da ukvarjat s tabo. skoraj sigurno je bil z več puncami in zakaj bi si kompliciral življenje in jih dodajal na fb, kjer bi mu po možnosti pisale kakšne ljubezenske izjave in podobno
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 09. Jan. 2014 20:43

-OP je nedolžnica, ki je sama proti one night standom, sexom v prvem večeru in špara svojo nedolžnost za pravega tipa
-OP izgubi nedolžnost na počitnicah že ob prvem večeru z lokalnim casanova kelnarjem

Slika

Ob branju štorije nisem bil čisto siguren ali je to res, ali me pa samo nekdo trola.

EDIT: zmanjšal sliko
Zadnjič spremenil TLDR, dne 10. Jan. 2014 12:37, skupaj popravljeno 2 krat.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Jan. 2014 23:04

Three years later.....



... and here's TLDR with the big picture!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Jan. 2014 23:27

90% punc pljuva čez moške ki jih obravnavajo kot objekt.
90% punc je že seksalo s takimi tipi.

se pravi, vsaj 80% punc ne zastopim :P
hej norci :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 10. Jan. 2014 20:36

@TLDR: Slika

@slovenc: A ne zastopis zakaj ne lulajo v hlace?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 10. Jan. 2014 21:04

wasd..prenehaj.
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov