Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 02. Sep. 2015 18:11

floribunda napisal/-a:
čuftika napisal/-a:- OMG kaj jz to berem, vsi ste nekaj depesivni, zjamrani...


says the queen of moj bivši levo moj bivši desno, moj bivši tja, pa okoli žepa nazaj pa oh moj bivši, drama drama drama, jada jada jada, bivši bivši bivši, jok stok, prebolela, bivši bivši bivši :lmao:


Aleluja oz. hvala kurcu da je končno ena napisala kakor je prav - brez dlake na jeziku, pravično je in spodobi se ! Zgleda ima res nekega novega serviserja pa se je malo utišala, no ko jo bo jebač pustil bomo hitro vedeli :D jebiga ker je "bil" prasec in je meso ... drama queen :blume:

- Priznam, da sem tok uničen da tudi stat ne morem, jebiga služenje denarja in šport te uničta, bo treba malo forum prebrat in presedet :wink:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Sep. 2015 19:47

-je bil danes do sedaj precej produktiven dan,si želim da bi mi vsaj to pršlo prov na ustnem
-sem se to poletje daleč največ učila,lako rečem da kar celo poletje,čeprav tanajbolj obsežen predmet bi se mogla bolj intenzivno, še posebi zadnje dni pred izpitom
- Da zelim sebi in vsem drugim obilo uspeha pri zadnjih izpitih :)
Hvala enako saarijarvi!

- zdej pa res rabim srečo, izpiti vsi narejeni,razen enega,za katerega zvem rezultat v parih dneh in se bojim da ne bo pozitiven
- mi dela kar slabo ob misli,da nisem naredila tega izpita,ker to pomeni, da ne morem v višji letnik
-se sploh ne spomnem kdaj sem nazadnje šla tečt..hm kak mesec,3 tedne nazaj?..ni blo časa
- da js sm že večkrat mela kakšne take probleme da me je primlo da bi šla k psihologu/psihoterapevtu whatever se reče ampak nikol nism, mi je malo neprijetno tud it..mogoče bom spet bolj resno razmišljala o tem, če ne bom naredila letnika..

*moje življenje je ena sama mizerija. Na nobenem področju mi ne gre, v ničemer nisem dober. Obupal sem nad življenjem. Pri 21ih bi mogel biti na višku moči, uživati v življenju, tko pa sem brez vizije, brez ciljev, brez česarkoli.

ah Bunk, ne obupaj. Js sm že tolikokrat hotela obupat,obupala, pa sem na koncu še vedno tle. Določeni stvari se me vedno manj dotaknejo ali sem začela zniževat zahteve do sebe..nevem mogoče. Jaz sem tudi imela zadnje leto, v svojem 21em, daleč najtežje.. Ni nujno, da moraš bit ravno pri 21 tak višek od vsega, pri dostih ljudeh je lahko ravno ta čas,ko doživljaš nekakšen prehod iz najstniških let v dvajseta stresen.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Sep. 2015 18:40

* prišla iz lepega, hrupnega, romantičnega, čudovitega Rima v glupo Celje. Še en dokaz, da morn spi* :D
* kaj naj rečem. OBOŽUJEM RIM! res... prečudovito mesto, sam utrip mesta pa ljudje mi tok ustrezajo. čiliranje na španskih stopnicah, ali pa pred fontano pri pantheonu in poslušanje uličnih glasbenikov... ah. res res res sem se zaljubila v to mesto in upam, da se čim prej vrnem. in def mesto v katerega bi se z največjim veseljem preselila. Ene ljudi moti gužva v velikih mestih, mene pa ravno to napolnjuje z energijo - ta anonimnost, neobremenjenost ljudi z drugimi... ja. to je to.
* videla sem papeža :D na trgu sv. petra je bila neka ceremonija in je z avtom šel med množico. sem se strateško postavila pred ograjo - tko maks. 2 metra je bil oddaljen :D sicer nisem verna, ampak je bla res kul izkušnja. kr stresl me je :D pa ta papež mi je res všeč.... predvsem njegov odnos do "NEKRŠČANSKIH" tem.
* in ka zdej? spet nazaj v rutino? srsly? dear god... rabim mal več vznemirjenja. kuča poso poso kuča - ni to za mene :D
* se mi pa pač znova potrjuje dejstvo, da je težko z nekom potovati. težko je najti nekoga k ti bo res popolnoma ustrezu. js pa sn postala res zelo zelo netolerantna in kr zbljuvam ven vse kar me moti. ne morn bit tih. sam ko ahhh - ko mi bo nekdo cel dan bluzu kk ga noge bolijo pa o bolečih žuljih, res ne bom mogla bit tih. come on, v rimu si, lepo je, super vreme, sonček. ne. gremo skos jamrat. sicer pa... a ni normalno, da ko potuješ, da te pač noge bolijo? je. pa pač ne bluziš o tem skos. skos. skos. sem pač mal pop*.
* da tut btw mene noge ubijajo, prov utripajo :D žulji taki...ampak jbg :D kr nej
* sem res popolnoma šokirana kok se eni obremenjujejo z mnenjem drugih ljudi. pa ajde, ne rečem, da te prizadane mnenje bližnjih ljudi, ne pa random folka....svašta. kok ene energije gre za to bedarijo.
* sem že sčekirala pogoje za vpis v tist super program - mislim, da bi se finančno izšlo.
* razmišljam o opravljanju izpita za avto, in mislim, da bom kr lepo cpp začela delat septembra. do konca leta bi bilo fino met izpita. pa poln kufr mam ljudi k so čist šokirani k jim povem, da ja, js pa res nimam izpita. mami pa atek mi ga niso plačal, js sn pa pač raj dala denar za potovanja... pa živim v mestu, pa mam res vse na dosegu roke. kolo pa gremo naši.
* ko smo pri kolesih - jutri grem po "novo" kolo. pa še roza bo. im so happy :D pa končno bom mela košaro na kolesu. tak da ne bo več rama trpela ko bom tovorla knjige. w00h00.
* poleg ene kolegice, sem jaz edina, k še nima fanta. vsi poparčkani. is something wrong with me? kr js pa skos sam razmišlam o tem, ka bi še šla, pa iščem opcije, da se za dlje časa preselim v tujino.
* komi čakam soboto - tekma slo:hrv!!
* se veselim jeseni, oh kako se je veselim!
* vpisana sem v absolventa. wtf. KAAAM JE ŠEL ČAS??? :o se mi zdi, da sem bla še včeraj prvi letnik. uh... :D
* že razmišljam kam bi šla :( finska mi gre skos po glavi.. hmmm :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 03. Sep. 2015 21:00

Priznam da:

- ded in frend špilata fifo, jaz pa srkam deci rdečegaa in malo berem ta tinejđerski forum

- pa kaj nismo bili/so/in bodo pač vsi 16-23 kao depresivni - meni so pač to čist obične finte vseh mladičev, ki niso dorasli sami sebi "ne morem najt ženske", "ful sem prebolela, ampak bivšega vseeno omenjam 24/7", "izpiti so težki, joj prejoj", "a s športom se je fajn ukvarjat?"

- get a life!
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Sep. 2015 21:39

^ Eni pridejo pojamrat, drugi pridete gnjavit ;) samo, da se vrti..

- Da je Rim tudi meni cudovit - skoda, ker to poletje ni ratalo.
- Se pa spogledujemo s Tajsko februarja, huhu
- Da so mi komarji pojedli pol noge
- Da se je po nasih koncih danes potikal Goran Visnjic, pa sem ga zamudila :)
- Da mi gre 'Svicarska nemscina' zdaj ze dovolj dobro, da brez vecjega problema spremljam kuharske oddaje po tv :mrgreen: ampak eh, ce jezik ni definiran in nima svoje slovnice. Drugace kot v praksi se ne mores nauciti nic.
- Mi je zal, da na gimnaziji nisem bolje poslusala pri italijanscini.. Ko cloveku ni treba, bi pa rad.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 03. Sep. 2015 21:44

-Deeeež. Aj want sam rejn, rejn, rejn. Naj že bo konec tega *pojma nimam ka bi oblekla* vremena, ko se ponoči zbudim od mraza, si moram iskat zokne, zjutraj navlečem nase dolge pajkice, ker je seveda mrzlo, potem opoldne spet preobleka v tričetrt pajkice, popoldne kratke hlače in top, na soncu vseeno ne moreš sedet, ker žge. V senci me pa zebe, ah. In od sijočega sonca neproduktivno popoldne. Ko je dež cel dan, heaven. Pajkice za doma, topel pulover and that's it for all day long. In kava in še ena kava, in še ena topla vroča čokolada ali kakav and i love it. In tiste mehke jope, in sprehodi v dežju. Aw.

-Saj nisem zbirčna glede vremena, ampak vročina me ful zdeluje. Vsako leto.

-Manj športam. Ne vem, zadnja leta, celo gimnazijo, dve leti faksa do letos sem hodila redno teč, med izpitnimi sploh, ampak ne počutim se več zdravo. Utruja me, ne osvobaja, kot še ena obveznost se zdi. Dejstvo, da čez dan razmišljam, da grem zvečer teč, mi povzroča dodaten stres, ne več sprostitve. That's it, I said it out loud. Če se ne počutim več dobro od vsega tega, se ne bom silila.

-Vse kar splaniram, se dnevno spreminja. Iz tedna v teden, že celo poletje. Ne pade v vodo, samo ves čas skačem in ne vem, kaj bi. No, vem, ampak se ne ne izide. Pa sem mislila, da poleti si bom pa le malo oddahnila. No way. In potem spet oktober, znova.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 03. Sep. 2015 22:59

*da sem bila danes v savni (drugič) in sem že malo pozabila kako super je :D je pa res, da nisem v tistih 'hardcore' in mi tja do 75 stopinj čist ustreza
*bi mela nekaj novih oblačil.. oziroma kar garderobo, naveličana sem oblačil, ki jih imam še od takrat, ko sem hodila v osnovno šolo..
*šla bi v Peru ali Mehiko
*da komaj čakam faks in nove dogodivščine :hearts:
*in pa seveda študentske torke, to kar se dogaja poleti, je kr nekaj, niti pit se mi ne da
*sem pred par dnevi skadila en joint po dolgem času. prvič sem se pregrešila marca, pred tem pa sem bla pridna pol leta :) je pa fajn, da nikoli ni bil napačen povod
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 05. Sep. 2015 9:47

*da komaj čakam, da se danes začne Eurobasket. Naši proti Hrvatom glede na kvaliteto obeh ekip nimajo prav veliko možnosti, ampak še vedno po tihem upam na čudež.

*da zadnje čase živim samo še za šport.

*da grem jutri na tekmo Slovenija:Gruzija v Zagreb. Karte sem zadel na nagradni igri Šport TVja. Včeraj so me kontaktirali, da sem zadel. Jaz sem bil samo uno: "KAAAAJ? Izžrebali so me? Ahahaha :lach: ". Še vedno ne morem verjet, da sem bil eden izmed redkih srečnežev, ki so bili izžrebani. :D To, da bom lahko na tekmi navijal za naše mi pomeni ogromno. Komaj že čakam!
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 05. Sep. 2015 10:27

* depra. depra depra depra. Rabim novo svetlo točko - evo veselim se koncerta mojega najljubšega banda. november - dunaj. komaj čakam. sicer je bla kr draga karta, sam sem jih že prevečkrat zamudila, in ja. grem pa sama. boljše. tko d dva, tri dni kruzanja po dunaju pa še super koncert, gud gud.
* čez dva tedna grem na sestanek. upam, da se bo izšlo. drugače bo treba iskati druge opcije.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Sep. 2015 13:08

-da prav občudujem exit ko berem te njene načrte :D

-da poletje zakaj? zdej pa nazaj ta mraz, js bi mogla živet nekje kjer je poletno vse leto

-da je vse prav katastrofa,nič ne gre kot bi moglo, kdaj bo tega konec? Se sprašujem kaj vse delam narobe in kaj je sploh 'prav'
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
sui
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sui » 05. Sep. 2015 14:32

*da sem si za kosilo naredla pico, ker ob sobotah se mi ponavadi nič kaj drugega neda, in me takoooooo boli trebuh po tem hmmm testu? :nein: se mi je zagravžala za encajt
*da bi šla v kino, pa gledam sporede in me nič ne pritegne :rolleyes: pa res rada hodim v kino, zdej bom si pač doma neki naštimala, i guess
*sem gledala zadnjič The interpreter z kidmanko v glavni vlogi, super film, zelo dobra igra iz njene strani.. :ja: :ja:
*jst bi tud šoping, rabim nosečniške hlače.. pa nikjer ne dobiš kakih pametnih razen v LJ imajo menda dost trgovin, v celju niti ne tak velik
*obožujem dež, komaj sem ga čakala, ker me je pa tako matrala ta vročina letos, da ni blo za nikamor :nein:
here's here's to love!
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 05. Sep. 2015 15:03

-Da ta dež res ubija pa še cel vikend bo ;(
-Da bi bilo treba iti v zimsko spanje ali pa v tople kraje dokler se tukaj ne vrne maj, ker tale dež in zimska plundra res ni za nikamor.

Aja Bunk raje pobriši pod zadnjo alinejo kaj si objavil, ker takšni podatki so vedno javno objavljeni in lahko vsak, ki to hoče pogleda kdo si. Edino če je bil to tvoj namen, samo potem pa raje napiši z malimi črkami da lahko samo uporabniki/uporabnice vidijo, kot pa širna Sloveniji vidi kaj pa kako. Čisto tako napišem off topic, če slučajno nisi bil pozoren na to.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Sep. 2015 16:35

- da je po dežju posijal sonček
- da je zakon kombinacija balkon&sonček&cvek&čaj :)
- da dobivam ful dobre priložnosti in hkrati izzive
- da iščem kmeta od katerega bi kupovala zelenjavo, ker do tržnice ne pridem...
- da je on še vedno hot, ko ni na frišno obrit mi je še bolj sexy :oops:
- da naju itak vsi zafrkavajo da sva skupaj
- da se sleče zgoraj brez in pusti odprta vrata od kopalnice ;D
- da se mi obetajo super priložnosti in izzivi s področja kariere
- da raziskujem, brainstormam in imam nore ideje :idea:
- da če bi jih polovico uresničila bi bla ful vesela
- da mi paše ko sm prosta, končno vikend in končno sm frej
- da komaj čakam morje
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 05. Sep. 2015 17:15

*vsi govorijo samo o tem, kako hitro jim čas mineva, pa da se dvakrat obrnejo in je mesec mimo... Meni se pa zadnje čase takoo vleče.

*se mi zdi, da je prehod iz faksa v službo bolj stresen kot prehod iz srednje na faks...
*pogrešam boljšo izbiro angleških knjig ... Nisem še našla knjižnice, ki bi imela spodobno izbiro angleških knjig na odraslem oddelku. Tako da spet berem Harrya Potterja, vsaj nimam časa preveč razmišljat :mrgreen:
Zadnjič spremenil schjora, dne 01. Feb. 2016 21:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Sep. 2015 17:25

^ Kje tocno pa si, ce smem vprasat?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov