Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Mar. 2015 10:04

^^iz dons na jutr je 100 :D

-* sem včeraj ujel Bar, in sem se vprašal če gledam Bar Srbija, ali Bar Slovenija :?:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Mar. 2015 13:22

- jaz sem jih zadnjič gledala za 40. odvisno od dneva, ure in vlaka, seveda.
- da planiram rim spomladi. z vlakom. frendica gre na izmenjavo, jaz pa k njej na obisk. jupi!
- upam, da frend zrihta za spat v milanu, da grem lahko na sejem pohištva. karto dobim plačano, če dobimo še spanje zastonj, moremo samo prevoz plačat. kar bi bilo super.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 04. Mar. 2015 15:21

* bratislava je kul. predvsem nočno življenje! sicer pa kr draga... je bil kr naporen konec tedna... dva koncerta pa še party pa še ogledi... je bilo pa suuuper :D
* amstedam + bruselj here I come! karte imam :)
* bo treba pazit na denar... oblačila so res moja slaba točka, predvsem little black dresses...
* še slaba dva tedna...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 04. Mar. 2015 17:24

*res ne razumem zakaj mi je začel nazaj pisati, če sem mu rekla, da mi naj da mir dokler se ne spremeni..torej nikoli! :<

* sem uspela v 2 tednoma zapraviti 3/4 denarja, ki ga mesečno dobim...okej, pol mi je oproščeno, novi semester - nove knjige

* se sprašujem zakaj eni sploh hodijo na predavanja, če potem igrajo igrice ali pa se pogovarjajo..saj ni obvezno tam biti, čuda v glavnem..

*sem se odločila da več ne bom čakala na nič, ampak uživala v vsakem dnevu posebej :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Mar. 2015 9:22

-* se Exit kar dogaja, kul ;)

-* je moj kolega nepričakovano dobil 10k od očeta, ful kul a ne? Ja, če ne bi brat dobil 50k :D.

Je pa dobil parcelo. V prekmurju. :D

Še nikoli nisem videl človeka tako jeznega.

-* bo čez mesec slavnostna otvoritev prenovljenega vikenda, sem vesel...zdaj bo bajta res kul, še internet bo, večja kopalnica, nova kuhinja, nov kamin..jaz sem si visečo mrežo kupil za pod borovce.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Mar. 2015 18:41

- Da mi ful boža ego en geek, ki me stalno snubi za gejmanje (in občasno še za ostale reči) :D. Mislim, se zavedam da predvsem zato, da se lahko hvali pred kolegi, da majo punco v ekipi, ampak sem ga (priznam!) fb stalkala in je kar hud :oops: :D .
- Da mi spomladi prav godi pozornost tipov. Hormoni pa take fore :D.
- Da sva se danes že 2x naskočila... In bi še eno rundo pa ga ni :( .
- Hooooormoooooniiiiiii!!!!!! :freude: :freude: :freude:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Mar. 2015 7:37

Želim vsem ženskam iz foruma lep dan žena !
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 08. Mar. 2015 12:26

^^Hvala! :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Mar. 2015 23:25

-* gostim Hong Kongčana, in ja...Evropa je zakon! 5 dni dopusta, 10 ur na dan, kvadrat stane 10k, za vrtec se gre na intervju, na faxu se koljejo, žensk je manj kot moških...

-* sem tako srečen da sem se rodil v Sloveniji, ja..bo boljše, ampak še zmeraj se imamo mnogo, mnogo boljše kot drugi ljudje po svetu.

-* grem v torek v Škocjanske jame in Štanjel, in bom jedel pršut in srkal vino :balloon:

-* se bom totalno drl: You shall not pass! na Cerkvenikovemu mostu.

-* ko berem twitterje od ljudi ki so proti izenačitvam spolne usmerjenosti, me je dejansko sram. Kako si lahko dejansko tako neumen? Razumem mnenje, ampak da pišeš da je boljše morilec in pedofil za očeta kot gej, in da si tak otrok zasluži biti odrešen muk življenja, če ga vzgaja gej...potem moraš pa resno oceniti svoje duševno stanje.

-* bo referendum spet padel, upanje je res samo še na ustavnemu sodišču.

-* sva imela s CS pol ure vaj, kako se rokuje...mi je stisnil roko tako kot jaz stiskam svojega luleka ko grem scat. Sem rekel da je to Balkan, in da moraš zdrobiti roko tistemu s katerim se rokuješ, obenem pa sem mu razložil da nikamor ne bo prišel točno na Balkanu, in da higiena ni na vrhu seznama pomembnih stvari.

-* zabavna zgodba. Danes hodiva po Ljubljani, in sreča skupino Hong Kongčanov, in so bili njegovi bivši sošolci iz OŠ iz HK, ki jih ni videl že 13 let. In jih je srečal, sredi Ljubljane. Svet je smešen.

-* je mogoče čas da začnem 20 letnice jemati bolj resno, ker sem srečal neko punco, ki je res taka prava ženska, ima obline in še pametna je. Sam nima sarcasm radarja, in potem mi ni pol toliko zabavno :D.

-* me je sram, ampak...rad gledam Bar.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 09. Mar. 2015 15:46

* dostikrat se mi zgodi, da sem za neko stvar popolnoma navdušena pa mi pol čisto dol pade. thats why i cant have nice things. jao. al me je pa sam strah pa je to posledica delovanja obrambnega mehanizma, češ če se ne uresniči, da me manj prizadane?? hm
* so se tukaj začeli kooončno lepi dnevi. podnevi je super toplo, sonček...mmmm. pomlaaaaad!
* po dobrem tednu sem začela spet telovaditi. končno!
* kmalu imam rojstni dan :O
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Mar. 2015 19:07

- Da je danes očitno dan za prijetna in manj prijetna presenečenja.
1. seli se "problematična" cimra. Jaz sicer z njo nisem imela prav popolnoma nobenih težav, in mi je blo prav kul z njo delit stanovanje. Ampak sem prečna da gre, ker to pomeni, da mi nikdar več ne bo treba delit sobe z drugo cimro, ki je stalno crashala pri meni :hearts:
2. nazaj je prišla moja cimra :hearts:. Ful sem jo pogrešala in včeraj zvečer smo mele prav heartwarming reunion. Obe smo si pred spanjem pojamrale kar nas teži, in potem lažje zaspale. Drugo leto na žalost zaključi s študijem in je ne bo več v Lj :nein: . Moram razmislit kako in kaj bom naredila s svojo cimrsko situacijo.
3. Preživela res kul dopoldne s kolegico, ki se je včasih malo izogibam ker je občasno strahotno zatežena in self-absorbed.
4. Sva bila včeraj z mojim v "smrtnem strahu" - zvečer prideva v Lj, njegovega cimra ni nikjer, v sobi njegov računalnik, tablica in telefon, ura pa že precej po 11h. Zjutraj njega še kar od nikjer. Potem sem klicala njegovo punco, in je norec pustil telefon v sobi in šel spat h njej. Hormoni..... :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Mar. 2015 17:04

*vsak za svojo državo misli, da je slaba ali vsaj slabša od drugih ;)
*moja pacientka danes je bila v kontaktni izolaciji, pa rečem mentorici za masko pa rokavice, ker sem bolna, potem pa jo preglejujem pa vprašam kaj ma to na roki označeno in reče ''za tuberkulozo''.....okeeeeej. potem sma razčistile, da je nima, ampak vseeno me je malo stisnilo pri srcu, da ne bom ki še tega fasala haha
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 10. Mar. 2015 23:47

Led Zeppelin napisal/-a:-* zabavna zgodba. Danes hodiva po Ljubljani, in sreča skupino Hong Kongčanov, in so bili njegovi bivši sošolci iz OŠ iz HK, ki jih ni videl že 13 let. In jih je srečal, sredi Ljubljane. Svet je smešen


svasta :lol:

- Da sva se s frendom pomenila in priznam, da je bil malo cudno presenecen. Vse skupaj je bil torej nesporazum, jbg. Ko sta decko in deklica toliko casa tako dobra prijatelja, prej ali slej pac lahko pride do tega :) Ostaja torej pri prijateljstvu, kar je kul. Sem mislila, da mi bo vsaj malo hudo, pa mi ni.. Vsi nasteti minusi, ki sem jih ze prej imela v glavi, so se samo potrdili. Schwamm drüber, bi rekli svabi ;D
- Da cas takooooo nenormalno hitro leti. Petek se ni dobro koncal, pa je ze sreda.
- Da sem cez vikend pogledala vse epizode 'Orange is the new black', having a life is overrated :)
- Da je minilo 20 dni brez cukra in se pocutim super. Tudi v fitnesu sem pridna. Samo na TNZ me ne spravis vec, ne pomnim taksnega musklfibra :oops:
- Da moram pogruntat, kaj bi rada.. s faksi, sihti, projekti, itd.
Kje placajo, da v Catcaffeju cohas muce in ob caju zabijas cela popoldneva?
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 11. Mar. 2015 0:06

Brez cukra sigurno ne edino če bi samo 20 dni vodo pila, ne boš verjela kje vse je cukr ;)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Mar. 2015 0:28

Dobro no.. :D sladkarije, moka, riz.. Sej se cutmo.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov