Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Candy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Candy » 25. Jan. 2015 13:16

- da imam neverjetnoo motivacijo za ogromno različnih stvari
- se mi neda brati domačga branja :/
- komaj čakam poletje
-izbiram med 4 smerni faksa
- cel vikend sem (skoraj) preležala in ni mi žal ;)
I don't care what you think about me.
I don't think about you at all.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 25. Jan. 2015 21:45

...
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 22:18, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Jan. 2015 11:05

-* da sem ravnokar igral najboljšo fifa 15 tekmo do sedaj, 5-4...ne boj, mesarsko klanje...in sedaj sem odlične volje :D.

-* sem Argentinko danes nagnal v Bohinj, na Bled pa sam na kremšnito...FY Bled, nobenega ne pošljem več tja.

-* ima lepe kodre, najbrž ima italijanske korenine...

-* se je Top Gear vrnil, Fuck yeah!!

-* bom preko vez poskušal priti do pogovora za sanjsko službo, oz. vsaj da dobim reference :P , ne bi bilo švoh...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 27. Jan. 2015 1:09

-* da sem totalno outofmymind, ker mam neke čudne začetne znake nosečnosti, ki so kajpada povezani s prenehanjem goltanja antibejbipipul, ampak očitno moja glava tega noče razumet. in kar ne morem spat in kar razmišljam in kar... baaa. :roll:

-* da se sovražim ko dvomim vase in v svoje sposobnosti brez da bi bil za to kak konkreten razlog. očitno imam to srečo, da drugi v meni prepoznajo potencial. al kaj. :alien:

-* ne vem, res ne vem kako mi uspe imet kar naprej poln urnik. pa hudiča, če so se mi pred kratkih sprostile 3 precejšnje obveze in imam spet kar nikoli čas. :/

-* napisala bi še o svojem razmišljanju ideje usodnosti, o odnosih, ki kar niso več to, kar so bili, o novih izzivih, o selitvi... pa nekako ne gre.

-* mi gre na živce nesposobnost kreativnega v ključnih trenutkih. kar pojedla bi se. običajno kar miže pred spanjem naštudiram in zjutraj samo stipkam. bo že moralo biti tudi slednjič tako.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Jan. 2015 9:23

claire napisal/-a:-* da sem totalno outofmymind, ker mam neke čudne začetne znake nosečnosti, ki so kajpada povezani s prenehanjem goltanja antibejbipipul, ampak očitno moja glava tega noče razumet. in kar ne morem spat in kar razmišljam in kar... baaa. :roll:

-* da se sovražim ko dvomim vase in v svoje sposobnosti brez da bi bil za to kak konkreten razlog. očitno imam to srečo, da drugi v meni prepoznajo potencial. al kaj. :alien:
.


ko sem nehala jemat tabletke, mi je menstra zamujala 3 mesece. naredila sem obilico testov, bila na ultrazvoku,...svašta v glavnem. telo se je k sebi spravljalo več kot pol leta.

dvom je v normalni meri čisto ok stvar. samokritičnost ne škodi.

- da me precej skrbi, ker gre dec s frendi v berlin z avtom. sej vem, da je tako bolj poceni, ampak ful bi bila bolj mirna, če bi šli z letalom.
- da mi je brat pokazal https://popcorntime.io/ in zdej bulim vse HW filme, ki se mi jih nikoli ni zdelo vredno loudat.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 27. Jan. 2015 19:52

- danes je en superkul dan :) niti vnete oči niti neznanje za izpit ga ne moreta pokvariti
- se spet vse postavlja nazaj na pravo mesto: odlični rezultati izpitov, seminarske oddane, poročila napisana ... še 3 izpiti pa bom konec :D
- jutri imam prvi razgovor za službo ... če me vzamejo, bom najsrečnejšejši človek na svetu! Ne bi se mi moglo bolje poklopit - konec obveznosti na faksu in redna zaposlitev...
- me kar malo stiska, kako se bom odrezala. Pojma nimam, kako razgovor poteka, kaj me bodo spraševali itd. Sem se pozanimala pri kolegicah, pa so vse iz druge poklicne smeri, tako da ne vem, kaj naj pričakujem... Bom kmalu izvedela :) Upam na najboljše!
- bo večer športno obarvan, sicer bom ta glavna na kavču, ampak ok... zdajle igra ACH, potem druga vožnja slaloma...grem navijat!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 27. Jan. 2015 22:33

*da grem jutri na fax
*da bom se zihr kak teden premisljevala kaj naj v zvezi u fantom..ki nama razpada
*sploh nwm ce na tem svetu obstajajo pravi prijatelji
*priznaam da zdle zmrzujeem
*...in daa greem pocasi spat ..nockoo
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jan. 2015 9:33

-* sem včeraj izvedel da je moja CS zelo uspešna industrijska oblikovalka, in da je oblikovala že pokal za Copa America in argentinski pokal, in je tako dobila karte za Evropo. Kulsko.

-* da sem včeraj začel delati, da bi začel uresničevati svojo idejo in željo, dobim se z eno zelo uspešno angleško damo, naslednji teden imam sestanek za črpanje EU sredstev in tudi na banki sem že bil.
Imam pa tipično slovenski problem - dvomim vase.

-* je pa res da v najslabšem primeru se zgodi tole, pustim šiht ki ga ne maram in imam ene 5000 evrov kredita, ni konec sveta :) .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Jan. 2015 12:54

* sem zmedena.
* zbolela sem.
* morala bi esej pisat, pa sem preveč bleh, da bi se mi dal. pa še eno knjigo sem začela brati pa me je čist not potegnal, in ne morem nehat brat.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 28. Jan. 2015 16:32

-da postajam vsak dan bolj flegmaticna glede vsega
-da nevem ali je to dobro ali ne
-da pogresam fanta
-da pogresam najin seks
-da ga se en teden ne bom vidla
-da imam tak pms da pojem vse kar vidim
-da se mi nic ne da
-da bi samo spala
-da je notranje pocutje sicer koncno res na mestu..imam vse, kar rabim, da sem srecna
-da odkar so starsi spoznali mojega, da so ratali bolj sprosceni in kul
-da vse v kar verjamem je karma...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 29. Jan. 2015 12:32

*presenečena, da je karta iz LJ do Jamajke cenejša kot iz Graza.
*je pa še vedno najcenejša izbira iz Londona.. se mi zdi, da ne glede na to kam greš, daš manj do Londona in od tam do željene lokacije, kot pa direktno iz LJ ali Graza do željene lokacije:D
*thank God for London
*verjetno jim to prinese kr veliko denarja
*sem ponosna nase, da sem se spremenila na bolje
*da se ne sekiram več toliko za stvari, ki tega niso vredne.
*da si ne govorim več ''eh, bom v naslednjem roku šla na izpit'', in se učim 3x več in z veseljem
*da se ne učim več za 6, ampak za 10
*oziroma ne.. sej to je. ne učim se več za ocene, ampak za znanje, za ljudi, prvič v življenju mi ni več vseeno, če ne naredim faksa
*tista 22-ka se tak hitro približuje, joj :) in mislim, da bom letos celo praznovala rojstni dan, po več letih se pa že spodobi :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Jan. 2015 22:30

- Da sem mela vedno filing, da je Mishela kako leto starejsa od mene :) Ocitno sem se motila.
- Da sem lihkar ponoci v snegu ostala s sneto ketno na kolesu.. meh. Upam, da se najde kak decko, ki ga bo znal postimat.
- Da je bil torkov jazz v cankarju res vrhunski :hearts: zivela bi v cankarju.
- Da sem vecino izpitov za ta semester ze opravila, z lepimi ocenami :) se je splacalo bedet zadnje noci..
- Da se mi danes ful nekam gre, pa so se vsi v knjigah/imajo druge plane. Dolgcas mi je.
- Downton abbey ali delo? hm hm..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jan. 2015 23:33

-* je Argentinka šla, škoda...sva ratala res dobra kolega, mi je bilo res všeč ker jo je res zanimala Slovenija. Sem jo ene 4 ure učil tudi slovenski jezik, in sem jo moral res pohvaliti...celo Ž je lahko lepo izgovorila.

-* da je bila nora na kremšnite, samo zadnji dan je pojedla štiri :D, in ji trenutno prevajam recept.

-* da se mi jutri konča bolniška po 4ih mesecih zaradi strganega živca v roki, in ja...ponedeljek bo lep dan :/ .

-* grem jutri na sejem na gospodarsko razstavišče, razstavo Dalija, zvečer pa na activity večer in palačinke, in še v izvidnico bom šel če je ena samska.

-* da je bila angleški dami moja poslovna ideja všeč, in je rekla da mi bo komercialno pomagala, pro bono..ker ji je všeč moja energija. Je pa dala nekaj dobrih opozoril in nasvetov, zdaj pa je na meni koliko sem pripravljen vložiti.

-* imam občutek da bo leto 2015 prelomno, nekako vidim da se mi bo zgodilo veliko lepih in dobrih stvari, v vsakem primeru bo leto sprememb. Dejstvo pa je, da ne morem več delati tu, da v petek začnem razmišljati kako bom šel v ponedeljek v službo ni dobro zame. Podobno kot da bi bil v zvezi z bivšo, neizmerno jo imaš rad...vesel si in hvaležen da jo imaš, ampak veš da ni prava zate in da te bo na dolgi rok uničila.

-* grem jutri kupiti presno torto za eno dekle ki mi je nekaj pomagala, pa je imela slab dan v ponedeljek, tako da ji bom prinesel torto na šiht...vračam karmo, zadnjič je en natakar meni in Argentinki dal 50% popust :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 30. Jan. 2015 14:31

-komaj čakam ponedeljek, pa čeprav samo zato, da bo izpit že enkrat mimo. Glede na učenje in vse itak ne bo šlo čez, vsaj s tako oceno ne, ki bi bila ok, ampak potem ne bom več mela slabe vesti, ker se bom z drugimi stvarmi ukvarjala.
-^izpitno obdobje vedno naredi čustveno razvalino iz mene (+ čokoholika). Sedet doma pa se učit ni dost, rabim delat, videt ljudi, ne pa samo to rutino. Grrr.
Zadnjič spremenil schjora, dne 01. Feb. 2016 21:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Jan. 2015 21:46

-* torej dam tisti punci danes torto, in je zelo vesela te torte...potem pa odidem na gospodarsko razstavišče, in srečam njeno najboljšo kolegico ki prodaja domače izdelke in ker ji je ona povedala kaj sem naredil, mi da ona en velik lonec domače zaseke....N J A M, in sedaj jem zaseko z žlico, ker je zaseka božji dar.

Karma me ima rada.

-* sem danes zamudil avtobus za vlak, imel sem 15 minut da prehodim 3 km do železniške. Šel lepo počasi, prišel 30 minut kasneje,in je imel vlak 20 minutno zamudo.

Karma me ima rada.

-* ne razumem cele panike v Ljubljani, padlo je 10 cm snega in se ljudje obnašajo tako kot da je prvi dan apokalise....Jezus, ne moreš priti peš od Rudnika do centra...ubogi fant.

-* je bil activity večer slabo obiskan, ker je sneg in je apokalipsa.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov