Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 28. Avg. 2014 10:22

^ Huh? A sem kaj zamudila? :eek:

- da imam 2 totalno zanic dneva in imam poln kufer vsega. Res totalno usran dan vceraj in pridem domov in je cimer filter za vodo zlomil. Eh sej nic zato, kdo rabi cisto pitno vodo. Sej ne, da sem ga skoraj celega sama placala s svojo skoraj neobstojeco placo. Dva meseca nazaj. valjda ga noben ne bo kupil, ce ga ne bom spet jaz. Ker ni denarja kao. Ja pismo pol pa ne lomit stvari, ce nimas denarja, da nove kupis. In zdej bom morala kupovat vodo v plastenkah kljub temu, da sem ze investirala v filter. Pa ostanki hrane, ki sedijo cel teden v koritu pri 30+ stopinjah pa moja hrana, ki konstantno izginja... In potem sem jaz tagrozna oseba, ko mi po 10. razlagi enih in istih stvari film ven vrze.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Avg. 2014 12:36

- Da je svet lep :)
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 30. Avg. 2014 13:11

-da sem prvič v življenju skuhala domačo paradižnikovo mezgo. Upam, da bo dobrega okusa...
-da me je ful prijelo vlaganje sadja in zelenjave. Ideja ozimnice me je čist prevzela. Zadnjič sem vidla eno knjigo s takimi bolj domačimi recepti za vlaganje in si jo bom po moje kar kupila :D
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 31. Avg. 2014 10:17

Priznam da:
- sem šla za kako leto leto v tujino in da imam mešane občutke. Po eni strani je super in polno novih stvari, prijateljev in dogodivščin, po drugi strani pa, ljudi doma vse preveč pogrešam, in videvanje preko skypa je mučno, ker ne moreš oseb objet in se jih dotaknit..
- priznam da nisem preveč za zveze na daljavo
- da čeprau sem zdaj že kar nekaj časa tu, še zdaleč nisem odkrila vsega v tem kraju
- mi paše ta kultura in življenje tu
- da sem tukaj spoznala super ljudi
- da imam rada različne kraje, vseeno pa je bilo to, da sem se preselila, velik napredek, ker nisem ravno človek, ki bi se selil.
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 01. Sep. 2014 10:37

- Da sem totalno lena na več področjih. Sedim za knjigo že od zjutraj, naredila nisem še praktično nič.
- Napeto čakam na rezultate. Živciživciživci....
- Mi gre na jetra da nič ne napredujem pri enem položaju v jogi. Že slab mesec se trudim pa mi ne gre nič boljše kot prvič, hmmm.
- Ga pogreeeeešam :/ . Ga že skoraj cel teden nisem videla.
- Mam rada svojo "fantovsko" družbo. Čeprav je včasih slaba za ego (ko se v debati o ljubosumnosti partnerjev glasno zasmeje in pove da bi bla punca verjetno res ljubosumna če bi se družil s kako drugo žensko in ne z mano. Am I that unattractive???)
- Cimra je prišla v sobo, končno spet malo babje družbe v domu.
- Ratala odvisna od NicNacsov. Dammit.
- Najbolj sugaroverload vikend zaradi dveh najboljpocukranih punčk, ki sem jih mela "na počitnicah" ta vikend
- Da sem se ful navdušila nad akrojogo - that pure awesomeness :D. Zdej rabim samo še -30 kil, in pa deca prepričat da dobi 20 kil mišične mase pa lahko začneva :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 01. Sep. 2014 12:12

- acro jogo pa ena moja sošolka raztura/ vodi
- da sem si zloudala piyo (pilates/joga), ker morem malo pretegnit te svoje kosti. sedenje za računalnikom ne vpliva dobro na moj hrbet, da riti sploh ne omenjam.
- sem lačna in mi možgani več ne delajo. upam, da danes spravimo piščančji paprikaš v promet.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Sep. 2014 22:42

- Da sede narediti nekaj produktivnega za faks po dolgem casu, sama sebi bom dala cebelico :)
- Da sem mrtva po osmih zaporednih dneh sihtanja, koncno malo daljsa 'pavza'
- Da komaj cakam jesenski Shopping na Dunaju, to bi lahko postala tradicija :)
- Da me caka top vikend, ocitno. Zacel bo jutri. :D
- Da me res zivcira letosnje vreme.. Poletje nam je dolzno, vsaj do novembra :nein:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 04. Sep. 2014 8:25

- da je jutri petek in imam fajn nacrte in bo super in komaj cakam, da danes mine :jump:
- da tak nobena nikol nic res ne prizna :D sam neki svoje dneve opisujemo. A lahk spremenimo ime teme, prosim?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Sep. 2014 14:57

:cry:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Sep. 2014 17:03

^^ a spet? sej bo boljš. čas celi vse rane in nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha.

- da sem strašno nemotivirana zadnje 3 dni. res živi obup. prekladam se po stanovanju, se smilim sama sebi in delam vse drugo kot bi morala. še telovadit sem začela, sam zato da mi ni treba sedet in spacat skupaj še dveh strani popravkov. res slabo.
- razen tega je super duper prijetno obdobje, samo še kej vremena bi blo lahko. ker to kar je danes niti vreme ni. vsaj dežuje naj.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Sep. 2014 11:14

* končno zvišala ocene, lahko obdržim štipendijo. hvala bogu. s tem sem dosegla finančno neodvisnost v času izmenjave. kak sem srečna :D ni se mi treba trest za vsak evro, loh si prvoščim potovanja. najs :D
* čez en teden grem! kak šiba čas :D
* sem bila na super koncertu ta teden.
* razkurla me je tekma slovenija: litva. jooo.
* končno mam čas, da lahk spet berem.
* je tako blaah vreme, super za stiskat se pa kak film pogledat. ja. js pa forever alone. slaba. dobr je. vsaj mačke mam.
* danes se ne premaknem iz postelje. filmi + knjige all day <3
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 06. Sep. 2014 12:02

bi nekater folk si moral razcistit kaj pomeni pojem "forever alone".
Uporabniški avatar
The Lucky One
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a The Lucky One » 06. Sep. 2014 14:55

- da sem nova tukaj :hallo:
- da je bilo to poletje najbolj nepozabno in da mi je žal, da se je končalo
- da komaj čakam, da zaključim s to diplomsko :/
A woman is only vulnerable when her nail polish is drying, and even then she can still pull a trigger.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Sep. 2014 17:59

^Welcome :cheer:

- Evo, pravo priznanje: cez poletje sem ponesreci pustila umret rastlinico v studentski sobi.. ja, bila je darilo :(
- Da me malo skrbi, kako bom letos shajala
- Da so bili dosedanji izpiti mala malica, 4 more to go.. Come at me!
- Lena sem ko fuks
- Da se mi spet pojavljajo cudne, neprijetne sanje v zvezi z osebkom, za katerega sem bila prepricana, da sem ga popolnoma pozabila/zbila z glave.. Good job, brain :wtg:
- Da je za mano eden najboljsih vikendov letos, sedi 5 :hearts:
- Da s(m)o cosmoforumasi kr kul bitja, kolikor sem jih do zdaj uspela spoznati :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Sep. 2014 21:55

kozmoforumaši so se brez mene spoznavali!

zamerim.

- da sem mogla prav pomislit, kaj sem počela za vikend. nič pametnega. ta vikend pa na glavo. ha ha ha!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov