Jokanje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 19. Maj. 2012 12:00

Pa je pomembno? Mogoče pa te čustveno "izsiljuje" in misli, da bo s tem, ko reče, da je jokal, kaj dosegel.

aaly90 napisal/-a: Me pa ful moti, ker me "skriva". Mislim, ne pove da ma punco.


Tole mi je pa tudi malo čudno :? in nespoštljivo.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
aaly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aaly90 » 19. Maj. 2012 12:10

Ja, tudi meni je bilo čudno, zato sva končala. Ne rabim fanta, da bi bil tako neodgovoren, pa bi se me sramoval. Če bi se imel vsaj za kaj. Ne bom rekla da sem zdaj najlepša, ampak sramovati pa se me res ni treba, marsikdo bi bil še vesel.
Drugače pa, katerakoli je pisala njemu in ga vprašala če je zaseden, če bi se dobila na kavici je reku da nima punce, in da bi se dobila. Sicer, kar ga jaz poznam je sramežljiv, tako da nevem koliko bi se res dobil. Te pa malo ubije, da napiše da nima punce, pa si z njim že dve leti. Sicer sem mu potem rekla, pa je rekel da se kao samo heca, da se dela norca iz njih pa da itak ne bi imel nobene ampak samo mene.
Itak zdaj vedno bolj dojemam da je bil vse en velik bullshit.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 19. Maj. 2012 13:39

norca se dela iz tebe, ne iz ostalih...Praviš, da je sramežljiv, pa niti ne verjameš, da bi se dobil z njimi na kavi..torej. če ne bi bil sramežljiv, bi zdaj že pof*kal vse te punce.
Seveda je jokal...in priznal, da je :roll:
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Maj. 2012 16:34

Tisti, ki te bo spoštoval in te imel res rad te ne bo skrival. Če bo jokal bo pa pred tabo na pristen način ne pa da izsiljuje na tak način, da ti govori kako doma joče samo zato, da bi se ti zasmilil. Po mojem si prav naredila, da si končala.
Yada, yada, yada...
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 20. Maj. 2012 10:55

Čisto mogoče je pa res jokal. Mogoče mu je bilo celo res žal v tistem trenutku. Mogoče mu je celo trajno žal. Ampak to še ne spremeni dejstva, da drugim ženskam sporoča, da je samski in se z njimi dogovarja za zmenke! :eek: In kako veš, da ni na vse te zmenke dejansko tudi šel? Da ni imel še kakšne druge punce, ki ji je počel isto? Če te tu skrbi to, ali je tip res jokal (obžaloval torej), potem imaš v resnici ti en velik problem, ker meni to diši po tem, da se igraš z mislijo, da ga bi v tem primeru vzela nazaj.

Sicer pa: seveda lahko tudi fant/moški joče in to prizna in resnično joče, ker mu je zaradi nečesa hudo. Kakšna bedarija, da to ni mogoče! :eek:
aaly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aaly90 » 20. Maj. 2012 11:01

Če te tu skrbi to, ali je tip res jokal (obžaloval torej), potem imaš v resnici ti en velik problem, ker meni to diši po tem, da se igraš z mislijo, da ga bi v tem primeru vzela nazaj.

Žal.
Vendar sem sedaj dokončno prekinila stike in vse, tako da je ta zgodba zame končana.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 20. Maj. 2012 11:07

Edino pravilno. :top:
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov