Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
PureFineGold
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 7. 3. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a PureFineGold » 07. Mar. 2015 23:34

izbris zaradi reklamiranja.
If you are not sure you can do it,
say yes – then learn how to do it later!
petra899
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 17. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a petra899 » 12. Mar. 2015 16:52

Heey :)
Tudi jaz iščem družbo :)
Zelo me zanima kuhanje, peka peciva, obožujem živali, rada hodim v naravo, kolesarim, hodim na izlete, morje, berem, rada imam dobre filme,
Rada imam "globoke življenjske debate" oziroma ne maram opravljanja in praznih debat :) Cenim iskrene ljudi in ljudi, ki znajo stati ob strani in uživati v življenju in nimajo predsodkov.
Uglavnem miljon stvari me zanima, vse to pa bi rada delila/počela v družbi :)
Sem pa iz Ljubljane, stara sem 25 let :)
Tako da, če se katera najde v tem opisu, naj me kontaktira :)
:razz: :) :D
petra899
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 17. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a petra899 » 12. Mar. 2015 16:55

aja pa še nekaj....vpisala bi se tudi na jogo ali pilates, tako da tudi za to iščem kakšno družbo :) hehe
katja95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a katja95 » 20. Mar. 2015 16:22

Živjo :)
Sem nova tukaj in iščem prijateljico za pogovore (za začetek bolj virtualno)
Stara sem 19 let in sem iz Novega mesta
ewie*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ewie* » 26. Mar. 2015 21:09

Živjooooo :) no js sm tut ena izmed tistih, ki ji primankuje dobrih prijateljic :) sem zabavna in nasmejana punca, ki ga rada žura, šopingera, preživlja prosti čas v dobri družbi, na kavici, sprehodih itd. in ji prijateljstvo veliko pomeni :) stara sem 23 let in prihajam iz LJ :wink: če se najdeš v opisu mi piši na zs :wink: :)
silvermist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 14. 8. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a silvermist » 02. Apr. 2015 13:09

Repost:

No, poskusiti ni greh :)

Imam 24 let in sem iz okolice ljubljane. Sem prijazna in direktna punca, bolj razmišljujoče narave. Tudi meni malo primankuje družbe oz. pogovorov, zato bi rada spoznala prijateljico, ki ima vsaj nekaj podobnih interesov. Torej, če te imaš rada animeje, fantazijsko literaturo, sprehode in/ali bolj resne oz. poglobljene pogovore, mi piši na zs, pa bova videli kako in kaj naprej :)

Lep dan!

----
Od takrat se le malo postarala in imam 25 let :p
abc87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a abc87 » 07. Apr. 2015 17:19

hej,
tudi jaz iščem kako za čvek, za kavico,....stara sem 27 let in prihajam iz dolenjske. :) za kaj več pa v sporočilih :)
1wexy93
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a 1wexy93 » 12. Apr. 2015 15:37

No, bom pa še jaz poskusila :)

Stara sem 21 let, sem iz Celja, študiram v Ljubljani. Sem v zvezi. Iščem prijateljico ali 2, da bi se skupaj družile, hodile na kavice, čvekale, tudi žurale. :) Ukvarjam se z glasbo, pojem in igram violino. Rada imam spontane pogovore, sprehode, obiske raznih kavarn, kina itd.

Želela bi si kakšno prijateljico, saj sva s fantom izgubila vse prijatelje, ko sva pristala skupaj. Nisva se niti toliko 'izolirala' od ljudi (kot je to poznano med ljudmi), ampak nekako so drugi vedno govorili, da rabiva čas zase in mir. :/ Potem pa so kar naenkrat odšli, izginili.

Oba sva v iskanju prijateljev, da bi potem tudi kdaj skupaj zažurali na kakšni fajn zabavi. :)

Če je kakšna punca za, mi lahko piše na zasebno sporočilo tukaj na forumu. :)

Lep dan! :)
sandra011
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a sandra011 » 13. Apr. 2015 13:43

1wexy93 napisal/-a:No, bom pa še jaz poskusila :)

Stara sem 21 let, sem iz Celja, študiram v Ljubljani. Sem v zvezi. Iščem prijateljico ali 2, da bi se skupaj družile, hodile na kavice, čvekale, tudi žurale. :) Ukvarjam se z glasbo, pojem in igram violino. Rada imam spontane pogovore, sprehode, obiske raznih kavarn, kina itd.

Želela bi si kakšno prijateljico, saj sva s fantom izgubila vse prijatelje, ko sva pristala skupaj. Nisva se niti toliko 'izolirala' od ljudi (kot je to poznano med ljudmi), ampak nekako so drugi vedno govorili, da rabiva čas zase in mir. :/ Potem pa so kar naenkrat odšli, izginili.

Oba sva v iskanju prijateljev, da bi potem tudi kdaj skupaj zažurali na kakšni fajn zabavi. :)

Če je kakšna punca za, mi lahko piše na zasebno sporočilo tukaj na forumu. :)

Lep dan! :)
osamljena..
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a osamljena.. » 19. Apr. 2015 12:56

heey
tud meni bi prav prišlo kakšno druženje. rada počnem ful stvari samo trenutno jih nimam s kom :( sem pa z okolice mb, 20 let. mariborčanke javte se :P
malinca1234
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a malinca1234 » 22. Apr. 2015 22:40

Živjo, prihajam iz LJ, stara sem 25 let in iščem družbico za žuranje (predvsem študentski žuri čez teden), obožujem namreč sproščene plese v nočnih klubih, interesentk pa primanjkuje Smile Prepričana sem, da taka družba manjka še kateri in bi bilo super, da se nas najde celo več , da malo poklepetamo, požuramo, se naplešemo :D
ena_30
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ena_30 » 27. Apr. 2015 11:11

Hej... :)

Nova prijateljstva, poznanstva so vsekakor vedno dobrodošla, zato tudi sama želim spoznati kakšne zanimive, sproščene osebe - predvsem osebe ženskega spola za pogovore, kavice, žurke,... saj veste, za vse ženske stvari... Stara sem 30 let in prihajam iz Novega mesta. Vesela bom vsakega odziva, zato punce, javite se.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 03. Maj. 2015 15:26

--
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 03. Nov. 2015 5:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 03. Maj. 2015 17:36

hej.
Tudi jaz bi rada spoznala kakšno novo prijateljico prijatelja. Sem iz okolice Ljubljane, stara sem 23 let. Rada imam živali, rada hodim na pohode, v hribe. Zanimam se tudi za japonsko kulturo (ukvarjam se s cosplayem, gledam animeje, berem mange), najraje gledam scifi ali fantasy filme, včasih paše pa tudi kakšna romantična komedija. Rada kuham in pečem in imam ogromno mini hobijev (kot šivanje, risanje, nailart...) Želim si spoznati iskreno in direktno osebo, ki bo vedno povedala kaj si misli - ker sem sama tudi takšna.

Piši ZS in bomo videli, kako naprej :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Maj. 2015 1:51

SanejaSana napisal/-a:Lep pozravček!
Moje ime je Saneja! Sem ( po Horoskopu in Charakterno ) prava Levinja :-D
Sem samostojna Podjetnica, sedaj živeča v Maribor-u ( Štajerska )...
Družbo žal v Živo trenutno skoraj nimam, kajti, veliko delam, kadar pa ne Delam pa lenarim in uzivam v ostalih stvareh, kot so ( Potovanja, Narava, Živali, Glasba, Sprehodi, Kava, Nakupi, Nohti, Make-up, Fotkanje itd... :)
Dolgčas z mano sigurno nikoli ni!
Sem odštekana, iskrena, direktna, samska, divja, mirna, vse mešano v eni Osebi ...
Ker ne živim še dolgo v Sloveniji, iščem sedaj tu, kakšno prijetno, odštekano, iskreno prijateljico! Katera si zeli, druzbo, smeh, zabavo, potovanja, kofetkanje itd...
Se ti morda zdim zanimiva? :)
Potem se javi...
saneja.sana@gmail.com :)
Se veselim, pozdravček! :o

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]