Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

teeaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a teeaaa » 01. Nov. 2014 19:26

Ellona napisal/-a:Še kar iščem družbo :razz: ni nobene?




js smm :)
Audrie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Audrie » 02. Nov. 2014 8:16

Živjo
Evo še ena ki išče družbo, za šoping, čvekanje, športanje, uglavnem druženje,....
Dmojca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Dmojca » 04. Nov. 2014 18:37

Tudi sama sem ugotovila da so vse prijateljice v resnih zvezah in sploh vec nimajo casa za kaksna druzenja, da sploh ne omenjam žurov. Omg kak pogrešam babje čage. Stara sem 24 in iz širše okolice mbja.
Če se kira najde za druženje al pa kako čago al pa kaj naj piše. Odpisem 100% kak vidim, mogoče se pa razvije kako pravo prijtelstvo :mrgreen: :D
Tomo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tomo » 05. Nov. 2014 23:40

Hejla:)
iščem prijazno,simpatično,pošteno punco za prijateljstvo ali resno zvezo:)0d 17 do 28let.
sem pošten,zabaven...
čaw:)
Zadnjič spremenil Tomo, dne 13. Feb. 2016 15:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Princessme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Princessme » 12. Nov. 2014 13:20

Živjo punce :)
Samo zaradi te teme sem se prijavila na forum. Hihi :D Kot večina vas, se je tudi meni zgodilo, da sem "ostala" brez prijateljic. :( Ene so se poročile, druge so v vezi in nimajo časa za nič drugega kot za svojega dragega, tretje so se preselile v tujino... :) Sama sem tudi v vezi že kar nekaj časa, ampak to nikoli ni bila zame ovira oz. izgovor, da si nebi mogla vzeti čas za svoje prijateljice. :) Stara sem 26 let rada žuram, potujem, shoppingiram, sem vesela, pozitivna in rada se pogovarjam o čemerkoli brez predsodkov. :) Ne maram negativnih in foušljivih ljudi. Samo eno življenje imamo in v njem ne sme biti časa za sovraštvo in hinavščino. Čeprav so me določene osebe v preteklosti razočarale, ostajam optimist in verjamem v dobro ljudi. :) Sem iz Ljubljane. Vsakega sporočila bom vesela. :D Upam, da se kmalu vidimo. Bye bye
Čuk28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 21. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Čuk28 » 21. Nov. 2014 15:38

Živjo!

Jz pa iščem kako kolegico al pa prijatlco za družbo. Lepo bi blo, če je z širše okolice Celja pa če je rada aktivna, gre kam v naravo. Jz rad hodm v hribe pa tko kam, tko da bi blo lepo, če tud ti rada greš v hribe,...

Aja star sm pa 28, ne kompliciram, edin rad mam da je sproščeno vzdušje, pa da za akcijo, S tem mislim, ne da se mi predolgo dopisovat, bolje ena kavica.

No če se slučajn celo z nekim srečnim naključjem najde kakšna taka, PM me, ne grizem:)
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 23. Nov. 2014 21:22

Pozdravljeni vsi uporabniki tega foruma...

Ponovno poskušam objaviti blog in upam, da ga bo kdo prebral..
Primanjkuje mi družbe, ker se je večina bivših prijateljic preselila, oddtujila od mene, dobile fanta in podobno...tako sem ostala skoraj sama...in bi mi bilo v veselje spoznati kogarkoli za kofetkanje, izlete, žuranje, potovanja,če so mogoča, druženje, pogovarjanje in vse skupne stvari...sem s primorskega konca...občasno študiram tudi v Ljutomeru...vesela bom vsakega sporočila, tako, da punce in fantje kar v akcijo....iščem pa le prijateljstvaa
kozoroginjaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 2. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kozoroginjaeva » 24. Nov. 2014 17:24

Princessme napisal/-a:Živjo punce :)
Samo zaradi te teme sem se prijavila na forum. Hihi :D Kot večina vas, se je tudi meni zgodilo, da sem "ostala" brez prijateljic. :( Ene so se poročile, druge so v vezi in nimajo časa za nič drugega kot za svojega dragega, tretje so se preselile v tujino... :) Sama sem tudi v vezi že kar nekaj časa, ampak to nikoli ni bila zame ovira oz. izgovor, da si nebi mogla vzeti čas za svoje prijateljice. :) Stara sem 26 let rada žuram, potujem, shoppingiram, sem vesela, pozitivna in rada se pogovarjam o čemerkoli brez predsodkov. :) Ne maram negativnih in foušljivih ljudi. Samo eno življenje imamo in v njem ne sme biti časa za sovraštvo in hinavščino. Čeprav so me določene osebe v preteklosti razočarale, ostajam optimist in verjamem v dobro ljudi. :) Sem iz Ljubljane. Vsakega sporočila bom vesela. :D Upam, da se kmalu vidimo. Bye bye

Hej dm zasledila tvoje sporocilo na forumu in tud js iscem kako novo frendico. Mam pa 20 let in sm iz okolice lj:)
abc87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a abc87 » 27. Nov. 2014 8:48

hej,
tudi jaz iščem kako za čvek, za kavico,....stara sem 27 let in prihajam iz dolenjske. :) za kaj več pa v sporočilih :)
Uporabniški avatar
TajaTanita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 4. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a TajaTanita » 27. Nov. 2014 14:25

...
Zadnjič spremenil TajaTanita, dne 09. Mar. 2015 12:23, skupaj popravljeno 1 krat.
sportinek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sportinek » 30. Nov. 2014 19:49

legenda
Zadnjič spremenil sportinek, dne 30. Nov. 2014 23:37, skupaj popravljeno 1 krat.
maška-flaška
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a maška-flaška » 30. Nov. 2014 20:25

Hei. iščem eno punco k je lezbika in bi bla prpravlena se dat dol z mano ker me pac zanima kk to zgleda c se dajo dve punce dol po moznosti se kak tip ce ste zato pista ... sem urejena prijazna za druzbo itd.. ko koncamo lahko nadaljujemo z prijatelstvom ce vam je kul :!: :oops: :) :)
nincamalinca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 1. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a nincamalinca » 01. Dec. 2014 18:07

Živjooo,

stara sem 19let, študiram v Ljubljani. Rada bi spoznala dobre prijateljice za družbo, za kavice, koncerte, šopinge, kakšne vodene vadbe (ali fitnes) in podobno. Sem (skorajda) vedno nasmejana in vedno zelo zgovorna, tako da ni nikoli dolgčas. Z veseljem spoznavam nove ljudi, tako da kar pogumno pišite na privat sporočila - ne grizem! :P

Lep decemberski pozdravček :)
petra899
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 17. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a petra899 » 10. Dec. 2014 8:17

Heey :)
Tudi jaz iščem družbo :)
S staro družbo se ne družim več, ker sem nehala žurat. Še vedno pa paše kakšno pivo ali cocktail ob vikendih :)
Drugače pa me zelo zanima kuhanje, peka peciva, obožujem živali, rada hodim v naravo, kolesarim, berem, začela se bom ukvarjati s prostovoljstvom , rada bi se naučila šivati in sama ustvarjati karkoli....
Rada imam "globoke življenjske debate"..... :)
Uglavnem miljon stvari me zanima, vse to pa bi rada delila/počela v družbi :)
Sem pa iz Ljubljane, stara sem 25 let :)
Tako da, če se katera najde v tem opisu, naj me kontaktira :)
:razz: :) :D
Alexis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Alexis » 14. Dec. 2014 17:51

Ojlaaa :)
Tudi jaz iščem kako prijateljico za druženje, kavice, shoppinge, sprehode :D . Stara sem 24 iz ljubljane okolice viča :). Rada imam globje življenske teme :) rada bi pocela kaj novega z družbo. Tako mi kar pišiti :) :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov