Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ellona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellona » 21. Sep. 2014 10:50

Hej :)

Tudi jaz iščem nova prijateljstva, za druženje, zabavo (to ne vključuje pitja itd. ker ne pijem :D), športanje, kino, mogoče tudi kakšna potovanja, itd. Sem prijazna punca, iz gorenjskega konca, stara 18 let :)

Pišite na ZS ;)
kozoroginjaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 2. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kozoroginjaeva » 21. Sep. 2014 19:37

hej zdej bi pa js vs neki uprašala... a ste tukaj že našle kako prijatljico ker jaz je še nism in sm se z enimi ful dopisovala ampak pol se ni izšlo z eno sm šla na 2 pijače pol pa k sm ji zdej enkrat poslala sms pa ni odpisala nazaj.. nw vem izgleda da se prek neta ne izplača iskat kj preveč.. usen mi še lahko pišete. moogče se pa najdemo :)
Ellona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellona » 22. Sep. 2014 7:01

^^ jaz sem svojo najboljšo prijateljico spoznala prav prek interneta :)
je pa res, da zelo težko najdeš nekoga, s komer bi zares postal prijatelj.
Koliko si pa stara? :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Sep. 2014 10:12

Tema je [BREZ KOMENTARJEV], prosim nadaljujte v klepetalnici oz prek ZSjev, hvala :fisch:
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 23. Sep. 2014 7:11

Helow punce...

Sama poskušam še enkrat objaviti svoj blog....

Letos z oktobrom bom začela zahajati v Ljutomer, zaradi predavanj, ki jih bom tam imela...Študirala bom Predšolsko vzgojo izredno gor...stara se 23 let...drugače primorka po srcu..prijazna, prijetna, odprta, komunikativna, malce sramežljiva, rada se ukvarjam s športom, ampak v mejah normale..to ne pomeni vsak dan...ane...kaj več o meni izveste pa na gmailu...iščem pa frendice/frende za druženje, kofetkanje, sprehod, žur itd...
Če se katera najde iz pomurja ali pa osrednje slovenije bom zelo vesela...


moj gmail se glasi: vodopivecsarah@gmail.com



lep dan želim...
petra899
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 17. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a petra899 » 24. Sep. 2014 10:08

Aloha! :)
Tudi jaz iščem družbo :)
S staro družbo se ne družim več, ker sem nehala žurat. Še vedno pa paše kakšno pivo ali cocktail ob vikendih :)
Drugače pa me zelo zanima kuhanje, peka peciva, obožujem živali, rada hodim v naravo, kolesarim, berem, začela se bom ukvarjati s prostovoljstvom , rada bi se naučila šivati in sama ustvarjati karkoli....
Rada imam "globoke življenjske debate"..... :)
Dosti dam tudi na horoskop hehe, v zdravi meri.
Uglavnem miljon stvari me zanima, vse to pa bi rada delila/počela v družbi :)
Sem pa iz Ljubljane :)
Tako da, če se katera najde v tem opisu, naj me kontaktira :)
:razz: :) :D
Bumblebee88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumblebee88 » 08. Okt. 2014 15:13

ojla,
sem se odločila še jaz pridruziti tej temi. Najprej lep pozdrav vsem. Kot večina ljudi na tem forumu tudi sem se tudi jaz oddaljila od prijateljic oz prijateljev iz takšnih ali drugačnih razlogov, in pogrešam nekako tiste pristne prijatelje s katerimi se lahko nasmejes, pogovarjas o vseh moznih temah, ni vazno kako neumne so ampak vedno rata kul debata:) in tako sem končala tukaj da "poskusim svojo srečo", kajti nikoli ne veš mogoče pa najdes nekoga s kom se lahko ujames. Sama sem stara 26, iz lj, nasmejano bitje(komik po dusi:), iskrena, ena tistih, ki ji prijateljstvo nekaj pomeni in pač pogrešam to. Če se mogoče najdes v tem kaj sem napisala bom vesela sporočila na ZS.
Lep pozdrav:)
beibika_22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a beibika_22 » 15. Okt. 2014 9:56

Pozdravljene punce :D
Tudi jaz sem imela v preteklosti najboljše prijateljice. Vendar smo se čez čas začela manj družit. Kajti vse pozabijo nate ko dobijo fanta =( tudi jaz sem dolgo časa v zvezi vendar zame so prijatelji osebe ki jih ne smeš kar pozabit ko dobiš fanta. In zato pogrešam prave prijatelje, ki se znajo sprostit so veseli in s katerimi bi lahko obiskala kakšne kino žur ali šla samo na kavo. Sem zgovorna rada se pogovarjam o čemerkoli =).. pište mi na zs. Vesela bom vaših sporočim.
=)
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 29. Okt. 2014 18:26

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Ellona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellona » 31. Okt. 2014 15:48

Še kar iščem družbo :razz: ni nobene?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 31. Okt. 2014 16:48

Se opravičujuem za OT, ampak zakaj pa si vi v tej temi med sabo ne pišete? V čem je štos, da samo pustite svoj opis potem pa čakate in to opis na opis, eno in isto... :)
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 31. Okt. 2014 17:13

...:)
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 02. Nov. 2014 14:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 31. Okt. 2014 23:01

Tomo napisal/-a:hejla:)
iščem prijazno,simpatično,pošteno punco za prijateljstvo ali resno zvezo:)0d 17 do 28let.
sem pošten,zabaven...
pišete lahko tudi na mail: tomo.zabaven@gmail.com
čaw:)
SPENE
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a SPENE » 31. Okt. 2014 23:25

@Model15
Zadnjič spremenil SPENE, dne 15. Avg. 2021 21:21, skupaj popravljeno 1 krat.
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 01. Nov. 2014 8:48

Heijla klapa :)

oglaša se še ena, ki nima nikakršnega uspeha pri tem, da bi našla nekoga resnega...imam iste izkušnje,kot vi...
prebrala sem že ogromno postov in tem osebam napisala tudi zs, ampak ni bilo neke dolgotrajne povezave...žal je velika večina vedno en dan prenehala s odpisovanjem in tako sem še vedno tu v upanju, da nekega dne mogoče spoznam le kakšno osebo ki je res resna v tem kar objavi in se ne naveliča dopisovanja ali srečanj....uglavnem če se kdo najde naj mi kaj napiše na gmail, bom vesela vsakega odziva...lahko si fant, lahko pa punca..za družbo mi to ni pomembno, pomembno je to, da se zares ujameš...vodopivecsarah@gmail.com

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov