Napake, predlogi

Predlogi, kritike, mnenja, sporočila, želje, pohvale, vprašanja... o portalu in forumu revije COSMOPOLITAN.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 18. Sep. 2014 22:31

Vedno je tako, ali samo občasno? Kateri chrome? Ali je enako tudi če izklopiš adblock? Samo forum ali cel cosmopolitan.si?
!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Sep. 2014 23:02

Zadnje 3 dni je vedno tako, celoten cosmopolitan, tudi ce izklopim adblock. Na IE dela normalno :) imam pa Chromeovo različico 35.0.1916.114 dev-m, ce ti to kej pove. hvala
Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 18. Sep. 2014 23:06

Mnja, mi ne rata reproducirat. Pravis, da te klik pelje na tecemo.aktivni.si? Na kaksen specificen clanek ali na prvo stran?
!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Sep. 2014 0:28

Na prvo stran, vedno.

Najbrz bo pomagalo, ce si na novo Chrome potegnem?
Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 19. Sep. 2014 15:54

Ne verjamem, lahko pa poskusiš kako novejšo verzijo.
!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Dec. 2014 15:51

andrkavr, a se da kaj naredit glede teh spambotov, ki se zadnje case pojavljajo? Se ne more dat kaksne varnostne kode ob registraciji, ali kaj podobnega? (ne spomnim se, ce jo forum ima.)
Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 19. Dec. 2014 15:54

Ja pa ne.

Ima security question, ki je do nedavnega dobro funkcioniral, sem pa tudi sam opazil, da so v zadnjem času navalili ko mutavi na telefon.

Bom zamenjal security question, mogoče bo pomagalo.
!
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Mar. 2016 17:07

predlagam, da se na podforumu "Splošno" ustvari nova tema, in sicer za tiste, ki se radi prepirajo in provocirajo. očitno je na forumu kar nekaj takih, ki jim je to užitek počet, ampak ker bi ostali radi umirjeno in civilizirano komunikacijo, je brezveze, da s svojimi prepiri onesnažijo cel forum. tako se lahko v tej temi požrejo do kosti, na ostalih forumih pa bi bilo njihovo provociranje (po oceni moderatorjev) izbrisano ali premaknjeno.
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Mar. 2016 19:42

To je zame bedarija. Plus za to smo moderatorke že ustvarile teme-klepetalnice. Žaljenje pa ni dovoljeno nikjer, čeprav malo trde kože ni škodilo še nikomur.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Mar. 2016 20:32

mogoče zate, ker te ne briga. mi ni bil nikoli problem, če pride do nesoglasja, prepirov, ampak da pa nekateri posamezniki NAMERNO DELAJO PREPIRE iz dolgčasa, "da se nekaj dogaja", pa ne bi smelo biti tolerirano.
ko te bo nekdo namerno začel živcirat, se pa spomni na to "trdo kožo" in se ne pritožuj. sploh pa se ne gre zame, ampak za ugled foruma, ki je ravno zaradi takih omejencem na ZELO slabem glasu. ni čudno da smo že leta samo eni in isti gor, novih uporabnikov pa praktično ni. NIČ ne bi bilo narobe, če bi bil forum prijazno okolje s spoštljivo in prijazno komunikacijo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Mar. 2016 20:37

Ne vem koliko časa si že gor, ampak vsak se izpostavi kolikor se želi po lastni volji in jasno je, da se bo v virtualnem svetu mogoče kaj od tega uporabilo proti tebi-in ja, že večkrat sem sploh v času res aktivega foruma prišla v nesoglasje s kom, kar mi je v tem okolju pač normalno. Ne vem zakaj takšna panika, saj veš kdo in kaj si, ali kako?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Mar. 2016 21:23

saj vidiš kdaj sem se registriral :P saj sem povedal, da mi ni problem, če pride do nesoglasja, kar je normalno. namerno provociranje in iskanje prepira, ker nekateri očitno nimajo nič bolj pametnega za počet v življenju, je pa popolnoma druga stvar.
in kot sem rekel, ne govorim zase, ampak za cel forum, ki je slaven po tem. v zadnjem času se je precej izboljšal in postal bolj prijeten in prijazen (z izjemo Optimista in njegovimi milijon accounti), zato sem tudi prišel nazaj. ampak očitno spet prihajajo gor stari zafrustriranci delat štalo.
če je že javen forum, bi vsaj lahko imel neko stopnjo tolerance in spoštljivosti, in privabljati in podpirati ljudi, ki so sposobni normalne komunikacije, ne pa da spet postane privatni zabaviščni park zdolgočasenih provokatorjev, kot je bil kakšni dve leti nazaj.
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Mar. 2016 22:19

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Mar. 2016 23:24

zakaj se ne da normalno pogovarjat? sam to me zanima. zakaj je treba žalit in provocirat? vse se da vljudno povedat in vsa nestrinjanja razčistit. sam eni pač morate dramo zganjat, da je "zanimivo".. sej mate svojega deca pa ga sekirajte, al si ga pa najdite.
in brez skrbi, bi spucal vse take trole s foruma, če bi bil moderator. sej jih ni veliko, ampak tisti, ki so, pa pokvarijo cel forum. moderatorji, kar se mene tiče, zaenkrat dobro opravljajo delo, sam primitivnost je treba v kali zatret.
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Mar. 2016 23:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:07, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na cosmopolitan.si

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov