Moderatorji in uporabnice ter uporabniki foruma

Predlogi, kritike, mnenja, sporočila, želje, pohvale, vprašanja... o portalu in forumu revije COSMOPOLITAN.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Apr. 2012 15:15

Ne vem kaj točno je za spremenit-dodajat na pravilniku? Pravilnik smo moderatorke šle skozi, ostaja ubistvu enak kot prej, je sestavljen tudi po vzoru z drugih funkcionalnih forumov.. Ravno to mora biti pravilnik-statičen, zato da lahko čimbolj "nepristransko" delujemo, če se bo stalno kaj spreminjalo in dodajalo, je pravilnik brez pomena.

Raje predloge nasplošno kot glede pravilnika.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Apr. 2012 21:47

A bi bla ena tolk dobra in objave od tele naprej (sklop Lepota, tema Pudri) premaknila v temo Mozolji, ker se je mal zašlo oz. sicer je še neki govora o pudrih, ampak več o negi kože.
Ob tem še 1x vprašam: a bi se dalo posamezni objavi naštimat permalink? Ker zdej npr. sem mogla it na profil uporabnice, poiskat tole objavo in tisto linkat - lažje je že znotraj teme samo kliknit na url objave in sem prilepit...tud ostale OTje bi bilo lažje "poročat" :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Apr. 2012 16:34

To glede ločevanja postov in združitev v temo "mozolji" je najbolje pomojem zaenkrat še pustiti, ker so samo trije posti, zadnji se je pa tako ali tako zaključil z vprašanjem o podlagi (drugače pa je problemček tudi, da moderatorke še ne morem združevati tem..zato je za to treba angažirat sunshine ali pa me "scitiramo" poste tja, kar pa zgleda grdo :D in ker so sam trije posti, mislm da ni frke..če bo pa kaj nadaljevanja bomo pa združili).

Permalink bi bil super, ampak..tehnična ekipa bi morala to urejat.. :) kar paa..traja... :D čakamo še na neke obljubljene spremembe od prej.
It was forever..but it didnt last long..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Apr. 2012 18:53

npr. združevanje tem :evil: ker me že roka boli od kopi pejstanja in citiranja :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Apr. 2012 14:15

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Apr. 2012 16:28

1. ne ti meni emanuelca, ja?
2. nimam niti najmanjše potrebe po tem, da bi se ti karkoli zagovarjala. Vnaprej sodeluj normalno kot večina ostalih, pa ne boš v banovcih.
Se bom pa držala strogega reda, kar pomeni tudi to, da boš po opozorilih spet letela za nekaj časa in če sem iskrena, prav dol bi mi viselo, če bi bila bannana za vedno.
In ne, ni bil razlog za to da si mi stopila na žulj. 100x si bila že off topic, to, da pa greš preuredit moj post, v katerem je bilo napisano izbrisan off topic je pa bil korak predaleč. Zdaj pa ti , kot že večkrat, svetujem, da se zadržiš.Če ti pa kaj ni jasno, se pa obrni na Sunshine, jaz ne vidim potrebe po kregu s tabo (oziroma če se ima s tabo voljo ubadati še katera od moderatork).
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Apr. 2012 16:36

sirova, forum polno takih razpuščenih tem bi bil navaden kaos.

jaz se stirnjam da se v vsaki temi piše to za kar je bila ustvarjena, pa da je red na forumu.

napačno ravnanje je ravnanje tiste, ki po nekem času zbriše vse svoje poste, in tudi uvod teme. to je res pač da je mogoče hotla skrit te probleme, ampak tud drugi mamo pravico vedet, če je že šla odpret temo in debatorat, o čem se sploh piše v temi. drugič pa naj prej dobro premisli tisti a hoče problem zase obdržat ali delit z drugimi..

imam pa še par predlogov: v podforumu splošno bi naredili par tem, in sicer klepetalnica - politika, klepetalnica - zveze, klepetalnica - karkoli, pač kjer lahko karkoli klepetaš o eni širši temi. brezveze je npr. ena ma problem o zvezi, pa se potem konča o zvezah na splošno in ne o pomoči avtorici ipd. podobno v politiki..

drugi je, da se naredi en podforum za goste. v to da bi potem pisali reklamatorji svoje oglase, pa taki ki rabijo hitro kak nasvet. se mi zdi brezveze da je registriranih tisoče uporabnikov s 5 objavami ali manj, pa še vse bo na enem mestu. na druge podforume seveda ne bi mogli pisat, razen če bi se registrirali..
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Apr. 2012 16:38

Me vedno preberemo vaše predloge, veliko je pa odvisno od tehnične ekipe in ne od nas.
Glede klepetalnic-navsezadnje je ena odprta in tam se lahko debatira o vsem. Čeprav, je pa dobra ideja, klepetalnica za vsak forum. Kaj pravite ostali?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Apr. 2012 16:50

Komot.. ubistvu bi potem lahko v te klepetalnice razne OTje tud limale (kokr un predlog, k smo debatirale, da se otji spremenijo v temo).
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Apr. 2012 16:59

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Apr. 2012 17:07

Veš kdo določa? Na tem forumu na tvojo žalost me..In v tistem primeru je bilo tako določeno. Now, get over it in to je to..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Apr. 2012 17:09

Tukaj nisi off topic, vkolikor se gre za naše delo, predloge itd. Saj nisi en dan na forumu. Na Sunshine se lahko obrneš če ti grem mogoče preveč na živce in se ne strinjaš in bi rada, da se za to kaj stori. Tu več od debate ne boš dosegla.
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Apr. 2012 17:28

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Apr. 2012 17:32

Če se bodo ta glavni strinjali, komot. Res pa je, da ne vem kako bom preživela odvzem te grozne moči nad uporabniki. Kje bom potem izražala svojo tiransko naravo? (svetujem ti tudi podpis peticije za odvzem moje izredno pomembne funkcije. Še več, ti jo lahko prevzameš).
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Apr. 2012 17:37

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:37, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na cosmopolitan.si

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov