Moderatorji in uporabnice ter uporabniki foruma

Predlogi, kritike, mnenja, sporočila, želje, pohvale, vprašanja... o portalu in forumu revije COSMOPOLITAN.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Avg. 2012 15:06

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Avg. 2012 15:50

Prosim vas no...vsak lahko omenja kogar hoče, kakor se ne žali itd. Nekih internih pravil se pa ni treba držati nikomur, sploh če se gre glede omenjanja.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Avg. 2012 16:25

Ma sj je blo dost tega sranja...Vsaj meni..Še edn kterga užali bo bannan (ali dobi opozorilo, odvisno kje sta v temi za ban in opozorila) omenjata se pa lahko kjerkoli in kadarkoli-če bosta offtopicirala bodo posti izbrisani in dobita opozorilo ali ban. Pa gremo lepo po pravilih enakih za vse, dost je blo tega vajinga sranja. In ne, če slovenc reče "claire ti nimaš pojma" ali claire reče "si z mamico na morju", ni žaljivka, če bosta javkala tu in se žalila- bosta pa spet opozorjena ali banana.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Avg. 2012 18:16

ni žaljivka, je pa provociranje. in zdaj je kaj, dovoljeno da me provocira na vsak post? problem je da imam jaz teh njenih provociranj in groženj čez glavo že.

naj se lepo obnaša, spoštljivo pogovarja, pa bo. če ne, pa BAN.
hej norci :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 19. Avg. 2012 19:06

Slika
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Avg. 2012 20:11

Slika
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Avg. 2012 21:43

offtopici pobrisani. še enkrat. tema je namenjena izboljšavam na forumu.

ostale stvari rešujete preko ZSjev.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Avg. 2012 21:57

^^ v bistvu je ta: http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=6557

TA je namenjena diskusijam o moderatorjih in uporabnikih na forumu. in precej je za povedat.

da pa ne bo offtopic v nobenem primeru, evo predlog za izboljšavo: moderatorji naj dejansko rešuje probleme, ne pa da se zajebava kar naprej. če pa tega nekateri niso sposobni predlagam da se jim pa odvzame ta status in dodeli tistim ki so tega sposobni.
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Avg. 2012 22:33

mhm. ampak pod naloge moderatorja tvoje osebne stiske in problemi, ki jih imaš s claire, ne spadajo.

če še nisi opazil, pobrisane so samo in zgolj stvari, ki se ne nanašajo na dotične probleme na forumu, ki jih je potrebno sankcionirat.

če 'zajebavanje' leti na moj način dela na forumu naj ti povem. ja, meni se to zdi smešno in otročje. zato tudi taka reakcija. če to leti na odgovore na zasebna sporočila. sem ti povedala. to je vajin problem, rešujta jih sama. js nisem tvoja mama, h kateri boš hodil jokat če te bo claire zajebavala.

če misliš, da svojega dela ne opravljam dobro. izvoli. vsak je lahko izvoljen za moderatorja. javi se in problem rešen. me prav zanima kako objektivno boš ti potem reševal probleme.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Avg. 2012 23:25

tvoja pomoč je edino "zmenite se na ZS" ok, pišem ZS, da bi se rad pomenil in zaključil stvar. nazaj dobim zmerljivke in opozorilo moderatorjev naj ne "strašim" prek ZS-jev. na forumu je isto kot je bilo. to ni pomoč in red ki naj bi bila na forumu.

tele moje stiske vplivajo tud na forum, offtopice (ki jih seveda vidite samo ko sem jaz vpleten) ubistvu se stiske in problemi začenjajo na forumu. ti opozori claire če vidiš da me provocira (kot se mene opozori če jo OMENIM), pa bo. če bo še naprej, opozorilo. če še ne bo nehala, ban. čista logika. ne pa da pustite da se pojavijo offtopici in cela revolucija, nato pa vse skup pobrišete in napišete "dejte mir".

jaz nočem bit moderator. niti ne bom izvoljen, če bi hotel bit, na temule forumu že ne. tako da ne razmišljat kako bi jaz to naredil, na tvojem nicku piše moderator, ti skrbiš za to :) jaz sem samo uporabnik ki javi da se nekdo konstantno neprimerno obnaša, v tem primeru nad mano.
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Avg. 2012 0:35

Claire, prosim bodi bolj prizanesljiva do naše slovenske dušice, ti slovenc pa nehi bit taka jokica.


ampak ne. ti to bereš kot opozorilo sebi in ne claire.

case closed. sončit se pejt, na počitnicah si! :flower:

(nobenega sonca nimamo med smajliji!)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 20. Avg. 2012 6:51

... no one cares...
Zadnjič spremenil claire, dne 20. Avg. 2012 13:59, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 20. Avg. 2012 9:24

Na forumu so se stvari spremenile, odkar vsak posameznik želi/zahteva/sanja, da se vsi do njega obnašajo kot do Nedotakljivega, pa čeprav ne vrača z isto mero. Namesto, da se ob pravokativnem (seveda kakor za koga) postu nasmejite, NE, treba špilat užaljenost in jokcat, vi naredite celo dramo, kaj kdo komu ..., da bi kaj pozitivnega povzeli iz tega se pa niste učili. Dečurlija skulirajte se!!!! :cool:

S kom kdo noge namaka in komu je dolgčas, pa naj si vsak prebere v določenih temah, kogar le to zanima, pa lohk tut to zase zadrži. :stumm:

Osebna nestrinjanja pa uredite zgolj preko zasebnih sporočil z osebo, s katero sta prišla v konflikt, moderatorke niso na forumu postavljene z namenom, da bodo špilale mediatorje.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Avg. 2012 13:31

naj še jaz zdaj začnem njo provocirat? samo me nimate kej opozarjat potem.

jaz razumem štos, da se pa ta **** ****** ******* ***** ****** ******** ****** ******** ******** konstantno name spravlja, me žali kjer me le more in provocira mi gre pa pač na živce.

ja, "zmenite se po zsjih, to je med vami stvar :morons: " evo rezultat:

Na podlagi Clairine pritožbe te prosim, da ji ne pošiljaš več zasebnih sporočil.
V kakršnemkoli primeru nejasnosti pa se prosim obrni na nas, moderatorke.


edini red ki ga poznate tuki je paradoks

pa dajte claire rečt naj se nasmiha in en bo užaljena in se ne jokca ko jo bom provociral z njenim manipulatorskim lajfom.

sem pa že nazaj z dopusta :P hvala za skrb
hej norci :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 20. Avg. 2012 13:59

---no one cares---
Zadnjič spremenil claire, dne 20. Avg. 2012 14:47, skupaj popravljeno 2 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na cosmopolitan.si

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov