Moški-škorpijon

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 16. Avg. 2011 17:55

res misliš, da ima to, kaj je nekdo po horoskopu, kakršno koli vezo s tem, kako se bo z nekom ujel?
Uporabniški avatar
jerl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 15. 8. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerl » 16. Avg. 2011 18:18

Zadnjič spremenil jerl, dne 06. Jun. 2012 13:41, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Avg. 2011 19:30

js smškorpijonka. ampak žal svojega škorpijona že mam.

bog ne daj, da komu omenim kaj sem po horoskopu, vsi s strahospoštovanjem vzdihnejo, če reče, da mam še tipa škorpijona vsi rečejo: ajej. ampak seks je pa dober, ne?

ne razumem ravno tega, kot da so pa zdej vsi škorpijoni pod soncem enaki. jok brate.
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 21:31

tudi sama sem škorpijonka, pa sem mela fanta škorpijona. sam se pa ni obnesel. tko, da se sedaj raje držim device .
ti pa moram pritrditi glede seksa. s škorpijonom je bilo zakon. a je z devico še boljše.
sicer pa tudi dvomim, da so enaki vsi škorpijoni. bolj naključje verjetno.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 08. Feb. 2012 22:54

fak, naobsežnejša tema o znakih ravno o škorpjonih.. :D ma res ste..kaj naj rečem, svaka vam čast. že nekaj časa precej resno mutim z enim škorpjonom in če sem kdaj misla, da znam prečitat tipe, sme zdaj dobla pošteno lekcijo.. to razmerje je zame kot en full-time job, sicer bolj zaradi mojega razglabljanja in postopnega spoznavanja najabsurdnejših for, ki sme jih kdaj vidla. ti ups and downsi so mi bli na začetku čist horror, ko je blo res en dan vse super in najlepše, 2 dni kasneje pa totaln ignor.. in to se skoz menjuje :D pri prvem downu sme pač misla okej.. ga je minlo, jebi ga. ampak ne, čez en tedn cel sladek in oh in sploh..folku težit kako me ma rad..blablabla. okej, se ufuram v sceno in se odprem, si dovoim se zaljubit.. in kaj se zgodi 2 tedna kasneje? ja spet isto :D kr neko odvračanje pa dvoumne izjave.. ampak, kot rečeno.. se privajam na tako situacijo in se pač trudim prilagajat, dokler se mi bo dalo.
se mi pa pol poraja vprašanje, kako zaboga bom vedla enkrat, da je pa res zgubil zanimanje zame? odkar tega tipa poznam, sem vsaj 5x bla že popolnoma prepričana, da je zdja pa res konec iz njegove strani, se že pripravljala na boleče prebolevanje, ampak se je čez čas izkazalo kot obratna situacija?
res no.. ni neke dolgotrajne umirjenoti pri nama..mogoče mi je pa ravno zato tk všeč? :) aja pa samo še dodam, da sem jaz pa vodnarka in nagnjena k fair odnosu, pri katerem pač naravnost poveš kaj te muči in predvsem, kaj pričakuješ od nekoga..

čist adijo scena :D

aja pa za vse, ki si nameravate omisliti škorpjona, je ful zanimiv tale link :D
http://zodiac-signs-astrology.com/zodia ... io-man.htm

ampak seveda.. vse jemat za rezervo..nič ni absolutno in 2 nista ista :)
Zadnjič spremenil rachka_, dne 11. Feb. 2012 17:58, skupaj popravljeno 1 krat.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 09. Feb. 2012 10:30

Škorpijončki so čisto ok, tako da veš. Tej ups and downs in podobne scene...to niso škorpijoni....to so pač tipi :P
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 11. Feb. 2012 1:17

floribunda napisal/-a:Tej ups and downs in podobne scene...to niso škorpijoni....to so pač tipi :P


ma ja, saj vem.. samo v tem primeru se mi zdi bolj.. skrajno :P
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Chikitaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Chikitaa » 11. Feb. 2012 14:55

lolitaa napisal/-a:
niagara napisal/-a:Škorpijoni so zelo zakomplicirani , skrivajo svoja čustva.


s tem se pa več kot strinjam :D :D


moj fant je biu škorpijon, grozaaa, obup. skos ene skrivnsoti, use sm mogla iz nejga izvlečt, lubosumn na vsazga k me je še od daleč pogledu, nezaupliv, hitre jeze, če kaj ni blo po njegov je pop.., kaj šele da ga je kdo pokritiziral, takrat je blo konc sveta! Po drugi strani je biu pa najbolj ljubeč, prjazn, k en kužk da bi ga kr stisku...da ne omenjam sexa...ampak ja posesivnost je na žalost premagala...:/
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 29. Avg. 2012 11:44

En škorpijon me je pred leti kuril - točno tako, kot pišete; skrivnosten, ful zainteresiran, zavit v molk. Sem pa potem skužila, da je itaq kurbir, tako, da me je minil.
No zdaj pa mi spet nek škorpijon po glavi skače. Sva poslovno povezana in je na momente malo skrivnosten. Zanimiv kot človek za pogovarjat, če ne drugega. In ja, ga vleče v neke spiritualne vode. Pa športnik na polno. To je super.
Radovednost je ubila mačko
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 21. Jun. 2014 0:51

Moj je tut skorpjon, sam men se zdi da cis supr skupi furava, drgac pa neverjamem, da te to kar si po horoskopu definira v nulo, recimo js sem bikica, sam se nestrinjam z vsem kar pise zame v horoskopu :)
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 09. Okt. 2014 10:47

Sem škorpijon in dejansko zame velja skoraj vse kar piše v horoskopu. Škorpijoni smo intenzivni, posesivni, trmasti, mistični in skrivnostni. Odlično lahko prisluhnemo človeku. Včasih lahko celo tako prisluhnemo, da naša tišina spodbuja sogovorniku srh. Ko se zaljubimo, ljubimo osebo s celim srcem. Vse bi naredili, da bi osvojili željeno osebo. Posvetimo se ji maksimalno. Škorpijon se je za ljubljeno osebo vedno pripravljen žrtvovati. Vse bi naredil zanjo, isto pričakuje od svojih partnerjev. Zvestobo in predvsem prilagodljivost. Škorpijoni rabimo prilagodljive, fleksibilne in praktične ljudi za dobro življenje.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov