Moški-devica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Jun. 2008 14:26

moj tip je devica
misnem da je večni deloholik in da velikokrat ne ve kaj bi povedal, ne daje nikoli pobude za karkoli,folk ga ma ful rad,...itd.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 07. Avg. 2008 13:34

DEVICA MOŠKI

Disciplinirani, urejeni moški, vedno na trdnih tleh. V ljubezni zna biti zelo hladen in nezainteresiran, dokler ne začuti popolnosti zveze.

Moj bratec je devica in lahko bi rekla,da to čist drži za njega.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 07. Avg. 2008 14:59

Moj ata je devica in brata od Mojga. In za njih definitivno ne drži nič od tega ^^.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
black_bird
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: far away

Neprebrana objavaNapisal/-a black_bird » 18. Avg. 2008 12:23

[quote="bejbika"]hehe ... zelo so sladki ... resnično so mogoče preveč osladni včasih ... zelo pozorni ... pa nagnjeni k več kot eni ženski ;)



Definitivno se strinjam... nagnjeni pa k več kot eni :) Čudno...za devičnike :angel: :D
thaly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a thaly » 31. Avg. 2008 9:59

klišejčke delamo, ampak prav.

-ogromno dajo na prijateljstva
-rabijo čas, da se spustijo v resno zvezo, ker morajo biti prepričani da je to to (ker ko ljubijo, ljubijo 100% svojo kraljico)
-zelo so pozorni in presenečajo z ljubkimi malenkostmi
-mahnjeni na čistočo, pospravljeno stanovanje in dobro kuhinjo
-zelo izbirčni in malenkostni
-družinski tip človeka
-dobro znajo z denarjem
-znajo in radi te spravijo v smeh
-radi pomagajo, kar je tudi njihov najprepoznavnejši znak naklonjenosti
-ne marajo preveč osladne prisiljene romantike

pri partnerki cenijo da je urejena, iskrena, se zna prilagajat, inteligentna, razgledana, delovna, samozavestna, potrpežljiva, malo zadržana ampak hkrati navihana in vesela, pozorna, predvsem pa ljubeča

...in po možnosti popolna :lol:
Uporabniški avatar
*Srček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 19. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *Srček » 23. Okt. 2008 10:07

Jes sm počas dobla občutek, da ženske ne znamo z devičniki al pa oni z nami ne :) Ok, mau u hecu mau pa zares.

Ni mi jasno namreč, kako so sposobni bit zalubleni, pa useen razmišlat a bi šli v zvezo al ne cele 4 mesce? Vsaki bejbi se skor strga ob tem, oni pa k da se neb nč naučil na tem :D

Tok z moje strani o devicah, ker to me reees moti :)
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 29. Okt. 2008 10:44

*Srček napisal/-a:Jes sm počas dobla občutek, da ženske ne znamo z devičniki al pa oni z nami ne :) Ok, mau u hecu mau pa zares.

Ni mi jasno namreč, kako so sposobni bit zalubleni, pa useen razmišlat a bi šli v zvezo al ne cele 4 mesce? Vsaki bejbi se skor strga ob tem, oni pa k da se neb nč naučil na tem :D

Tok z moje strani o devicah, ker to me reees moti :)


midva sva obadva device..pa je bil lih on tisti k je od vsega zacetka hotu resno..js sm se pa mal zadrzevala in drzala nazaj, zarda preteklih zvez in nezaupanja...potem sem pac popustila in ni mi zal.. :D
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 31. Okt. 2008 16:17

Uf jst mam z enmu k je devica same slabe izkušnje... :( ...tip se je kr napopov name in kr ni hotu dojet, da nočem več od prijateljstva... :?
...pa ni mev lihk use pošlihtan v glavi :?

Po drugi strani mam pa dva ful dobra kolega k sta oba devici in se super razumemo :) res dobra človeka :)
What's meant to be will always find its way...<3
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 30. Nov. 2008 20:50

Jst sem devica po horoskopu, pa moram rečt da dejstva o devici zame povečini držijo.
Sem bolj umirjen, samski, vendar mi prijatelji izredno veliko pomenijo (tako je bilo tudi ko sem bil vezan), pri svojih letih sem dosegel pozicijo inženirja v vodstvu službe kakovosti v Revozu (toliko glede o primernih karierah in službah), zraven še izredno študiram, učim se tretji tuj jezik (v načrtu imam še 2).
Glede urejenosti (tako zunanje kot v glavi) je popolnoma res. Na zunaj zgledam kot iz škatlce, sicer nisem nekaki metroseksualec, vendar se slabo počutim če nisem urejen, kar pa ne bi mogli reči za stanje v moji glavi; ful mam nerazčiščenih stvari, se ukvarjam z problemi, ki jih ni, ful sem zaletav in pri določenih stvareh površen.

Ko sem bral lastnosti device sem kr reku: "đizs, pa to ne more bit" :gruebel: :lach: Očitno lahko...
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 12. Feb. 2009 21:19

Moj je Devica. :) In ne bi moglo biti boljše kombinacije - jaz sem Kozorog.
Ful je prijazen, res dobrosrčen, resen, odkrit, fant od fare!
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 15. Feb. 2009 19:19

sicer ne poznam velik moških devic, sam tiste ki jih, mi grejo na živce. tečni so, preveč predvidljivi, ful previdni, preden se v karkoli spustijo more bit vse za ziher.
najbolj mi gre pa na živce to, da so se sposobni 3 ure gledat u špegu, se pedenat, opazit najmanjšo napakico ki je sploh ni, nardit celo paniko in potem vse svoje neuspehe pri bejbah pripisat temu. ker itak ni šans da bi mogoče karakter mel kej s tem. kot jih je že neki napisal, na vn čis poštimani, v glavi majo pa celo zmedo.
js bi v vezi s takim tipom znorela.
ok, sm vidla da sm jih ful skritizirala. tko da se opravičujem če sm koga užalla, ni bil moj namen in verjamem da vsi niste taki :)
Speer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Speer » 12. Mar. 2013 14:29

Obujam temo, ker me zanima kaj imate po x letih novega, svežega za povedat o moških devicah. Also, LOLal sem, ko sem bral da uporabljajo produkte :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov